2726
عنوان

حالا لالای لالای لالالای لای😂

| مشاهده متن کامل بحث + 406 بازدید | 27 پست
کجایی مگه عزیزم

امشب نوبت منه پرستاربابام باشم حالا هرشب به زور میخوابیدما امشب یعنی دارم میمیرم ازبی خوابی😎

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
خداوکیلی چندسالته انقد شیطونی؟ من ۱۹ سالمه رفتارم شبیه ۴۰ ساله هاس انقد سرسنگینم

من سی وشش سالمه شیطون کجا بود نشستم رو ویلچر تا چرتم میگیره ولو میشم ویلچره میره عقب بیدارمیشم 😂😂😂

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا سلامتی بده♥️ عب نداره یکم دیگه ام صبر کن شیفتو تحویل میدی😂

بخدا این ساعت وامونده الان یکساعته دارم نگاش میکنم ده دقیقه رفته جلو😂

امشب نوبت منه پرستاربابام باشم حالا هرشب به زور میخوابیدما امشب یعنی دارم میمیرم ازبی خوابی😎

الهی عزیزم میخوای من بجات بخوابم  

داشتیم فیلم آدمخوارها رو نگاه میکردیم که من                                                              جیغ کشیدم          بابام گفت نترس دختر گلم اینا ادمخوارن باتو کاری ندارن 
2728
من واقعا خوابم میاد اما یه دلشوره دارم که حتی دلیلشم نمیدونم 

ذکر بگو دلت اروم میشه ایشالله

ای جغد مهربون اینجا بمون من خوابم نبره😂

من دارم با درخت کهنسال اختلاط میکنم!

تو را دارم و داراے جہانم🖤تموم آرزوم اینہ برم حرم دلم واشہ بگم دستت درست آقا دیگہ دستم تو دستاشہ  تعریف من از عشق ہمان بود کہ گفتم؛ در بند کسے باش کہ در بند حسین است🤞🏻یه صلوات مهمونم می‌کنی مهربون؟؟  اللهم عجل لولیک الفرج 🕊️
بله خدا نکنه انشالله که خیره 

ممنونم 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
الهی عزیزم میخوای من بجات بخوابم  

بخواب بخواب من که هلاکم 😔

من دارم با درخت کهنسال اختلاط میکنم!

درخت کهنسال پیره بزاربخوابه من جوونم بیا اینجا بیداربمونم 😢

یعنی فرداشب من خوابم نبره خودمومیکشم همه چی میگن برعکسه راسته بخدا😁

درخت کهنسال پیره بزاربخوابه من جوونم بیا اینجا بیداربمونم 😢

ای جوان

درست است من پیر هستم، اما از صد جوان همانند تو شاداب تر هستم  (برگرفته از سخنان درخت کهنسال)

تو را دارم و داراے جہانم🖤تموم آرزوم اینہ برم حرم دلم واشہ بگم دستت درست آقا دیگہ دستم تو دستاشہ  تعریف من از عشق ہمان بود کہ گفتم؛ در بند کسے باش کہ در بند حسین است🤞🏻یه صلوات مهمونم می‌کنی مهربون؟؟  اللهم عجل لولیک الفرج 🕊️