2726
عنوان

میترسم خوابم ببره بابام بیهوش بشه راهکاربدین چیکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 35 پست
عکس مومو رو ببین اتوماتیک خوابت میپره

وای اونودیدم ترسیدم اخه اینجا توپذیرایی تنهام تاریکم هست 😎

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
مگه همراه میزارن بمونه

اوردیم خونه 

آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم پسرک منم تب داره گمونم کرونا منم میترسم بخوابن تبش زیاد بشه تشنج کنه وسط خواب بیدار شدم دیدم داغ داغ من پاشدم یکم کند مرتب کردن و آشپزخونه نخوابم دعا کن بخیر بگذره دوتا تو گوه دارن جفت شون مریضن منم برای پدرت دعا میکنم 

یه مادر که میخواد مستقل  باشه...پیج تاج  عروس و اکسسوری زیبامون   taj_aroos.art 👑
2728
مشکل زمینه ای داره؟

کرونا ی شدید گرفتن ریه صددرصد درگیره بابامو امام رضاشفا داد دکترا جوابش کرده بودن

چرا ماسک دارن یعنی نمیتونن بدون اون نفس بکشن؟

نه بدون کپسول اکسیژن بیهوش میشه خدای نکرده

برای مادر منم گفتن باید تو خونه اکسیژن داشته باشه

فقط یادت باشه سرت کلاه نذارن واسه ما شب اول پونصدهزارتومن گرفتن واسه چهارتا کپسول بعد فهمیدیم قیمتش نصف اینه

خدا بهشون سلامتی بده انشاالله

نسکافه و چای چون کافئین دارن، خوبن

آدامس بجو

بعدم انقد مایعات بخور که تند تند بری دستشویی، خواب از سرت بپره🤣

میتونی کتاب دانلود کنی برا شبای بعد

چیزی هم تا صبح نمونده.

از این به بعد هم سعی کن در طول روز یا سر شب خوب بخوابی که شب سختت نباشه.

2706