1874
1924

از خاطرات دورانی که خییییلی عاشق بودید

شیرین ترین خاطرتون❤️

عشق زیباس واقعا

میدونم تلخی هم داره😒 قرار شد از چیزای قشنگ بگیم

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

منم خیلی ترسیدم امشب 😭

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
1922

نمیدونم  ازکجا بگم و چیو بگم

تاریخ انقضات تموم شده واسه همینه از Callتبدیل شدی به Missed Call  خب خب میخوام یه یادی کنیم از کسایی ک کنار ما بودن و الان کنار ما بودن ارزشونه  ببین معرفت خدایی هنوزم یه یادی ازت میکنم . ببین من یه بار بهت گفتم ن هنوزم جوابم همونه واقعا یه ادم تا چه قدر میتونه نامرد باشه بلاک کردنت از همه جا کافی نبود اومدی اینجا هه اسکار سمچ ترین فرد میرسه به تو ببین من باهاش دعوا کنم .قهر کنم و ... هیچ وقت از عشقم بهش کم نمیشه اینو تو سرت فرو کن شاید عقلی پیدا شد متوجه حرفم شدی یکم ادم حسابت کردم دور برندارتت اون کسی هم ک فرستاد اینجا بهش بگو عقده ای جای دیگه این ذات کثیفت نشون بده سرم درد میکنه حوصله بحث ندارم فقط میخوام بخوابم دیگه تمامش کن
1911
واااای اره از اون نهنگ آبی و پروفایلش ریدم به خودم ضربان قلبم رو هزار رفت خوابم پرید

نترس خواهر پیام ک دادم هنو ج نداده😂😂

از 13سالگی دچار افسردگی و بیماری دو قطبی از 18سالگی دچار اسکیزوفرنی شدم، 19سالگی یع تصادف سنگین و یک ماه تو کماه بودم،تو سن 14سالگی 3بار ترک تحصیل کردم چون حافظم ب شدت داغون بود،ولی الان من 22 ساله هستم با افسردگیم جنگیدم با بیماریم جنگیدم، من خوب شدم ارع من تونستم، اینارو گفتم ک اولع راه جا نزنین و نا امید نشین ، من جنگیدمو الان دارم ب اهدافم میرسم(خانم دکتره آیندم) تو میتونی پس بیخیال خواستت نشو ، موفق باشی خوشگلم❤️💛مربی زومبا، تتو کار و ناخن کارم هسدم😎😁سختگیر ترین خانواده ها دروغگو ترین افراد را تحویل جامعه می‌دهند! 🏳️‍🌈I'm lgbt🏳️‍🌈از گروهه b، من بایسکشوالم اگه بامن مشکلی داری ازم دوری کن جای فحاشی و توهین کردن 🏳️‍🌈باهم مهربون باشیم، هیچ کس از فردای خودش خبر نداره💛

دوران نامزدی ی  شب اومد جلو در خونمون لب گرفتیم بابا و داداشم اگه بیدار میشدن گردن جفتمونو میزدن منم که ترسوووو داشتم میمردم از استرس.😂😂😂😂

هیچکس من نیست و این قدرت منه😎😏

من بگم؟ 

خاطره عاشقی 

فهمیدم درامد و پول داره عاشقش شدم 😂😂😂

بهترین کار رو کردم 😆

همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگزارم .خدایا بابت فرزند سالم وصالحی که به من دادی  هم خیلییی سپاسگذارم .
1826

هیچی دوره اشنایی بااجازه مامی منو ور میداشت ک بریم کفش بخره

دوساعت میگشتیم وشام میخوردیم میگفتم کفش بگیر خب میگف نمیخاستم ک 😐 بهونه بود با تو باشم😑

ازدواجمونم سنتی بود

مامانش انتخابم کرد

چرا خط و نشون کشیدین تو امضاهاتون چرا تهدیدارو ریختین تو امضاها ادم فک میکنه ی زنجیر دستتونه دارین میچرخونین منتظرین یکی چپ نگاتون کنه یکم ظرافت عزیزم  *** وقتی ادم از خاکه... پس تعجبی نداره ک کــــــــرم داشتــه باشه🤪😂🖐*** چرا کشتیش 😒😒😒آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم😌🤘** ﺗﻮ ﻓﯿﻠﻤﻬﺎﯼ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ... ﺯﻧﻪ …... ﺑﺎﺭﻭﺳﺮﯼ ﻭ ﻣﺎﻧﺘﻮ ﻣﯿﺮﻩ ﺗﻮ ﺍﺗﺎﻕ ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﻪ🙄ﻣﺮﺩ ﻫﻢ ﺭﻭ مبل ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﻪ🤨ﺗﻮقسمت ﺑﻌﺪﯼ ﺯﻧﻪ ﺣﺎﻣﻠﺴﺖ😶😧ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺵ ﮔﺮﺩﺍﻓﺸﺎﻧﯽ اسلامی ﮔﻮﯾﻨﺪ👍😂****بایدتوی خاورمیانه مُرد،بایدکشته شد!دایناسورهاهم روزی اهل خاورمیانه بودندهمینجا مُردندوتبدیل به نفت شدند. زمینِ خاورمیانه خوب بلداست ازکشته‌ها پشته بسازدوبعدازشان نفت بگیرد!ماهم دایناسورهای این زمانه‌ایم ...همانقدر پوست کلفت ،همانقدر ریقو !ما سوختن و سوزاندن را خوب بلدیم !برای همین ما درزندگیِ بعدیمان نفت خواهیم شد،نفت...