2726
عنوان

بچه ها خسته شدم از مادرشوهرم

408 بازدید | 18 پست

همینکه وارد در میشه یه چیزی میگه که سرم درد میگیره . اکثرا سعی میکنم جوابش رو ندم. اما خیلی روم فشار میاد. 

جوابم بدم از رو نمیره و بدتر میکنه. اصلا از رو نمیره. اگر هم ناراحت شه از حرفم و نتونه جواب بده میره شکایت به پدرشوهرم میکنه اون بهم حرف میزنه. این جواب نداد پیش شوهرم گریه میکنه و مظلوم بازی. 

یعنی واقعا هنگم چیکار کنم باهاش  .

از این سردردم خسته شدم. متاسفانه با هم تو یه اپارتمانیم

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برای شما فقط یه راه هست از نظر من بی خی یا لی همین یه گوش در اون یکی دروازه

مشاور کنکورم 👩‍⚕️گروه ابی💙وزن اولیه ۷۲💙وزن الان ۶۲/2۰۰💙وزن هدف اول ۶۸✔💙وزن هدف دوم ۶۴✔💙وزن هدف سوم۶۰💙زن هدف نهایی ۵۶ 💙 من می تونم 💪
ارامبخش بریز تو نوشیدنی بهش بده

والا بهش گفتم بابونه بخر دم کن بخور. گوش نمیده. میگه معده ام حساسه. بچه کوچک دارم . کرونا هست. بیرون نمیرم. خانواده و دوستام رو نمیبینم. فقط این بشر هست و پدرشوهرم.اینم هر بار یه چیز میگه

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

خیلی سخته یا باید سکوت کنی تا کنار بگیره و همسرت ببینه تو بی تقصیری یا اینکه خودتو بزنی کولی بازی تا همع از بترسنو دیگه نتونن چیزی بگن

خدا جونم بالاترین و بزرگترین چیزای دنیارو ازت میخوام میدونم که میدی ارامش و تن سالم برای همه بعد خودمو عزیزای دلم
والا بهش گفتم بابونه بخر دم کن بخور. گوش نمیده. میگه معده ام حساسه. بچه کوچک دارم . کرونا هست. بیرون ...

چی میخواد ازت؟ چی میگه مثلا؟

عاشقتم خدای خوبم. مرسی که هستی  و خدایی میکنی                                  
والا بهش گفتم بابونه بخر دم کن بخور. گوش نمیده. میگه معده ام حساسه. بچه کوچک دارم . کرونا هست. بیرون ...

ببخشید نمیدونم چرا ولی امضا فکرمو مشغول کرد یعنی کنجکاو م کرد

خدا جونم بالاترین و بزرگترین چیزای دنیارو ازت میخوام میدونم که میدی ارامش و تن سالم برای همه بعد خودمو عزیزای دلم
کلا چند وفت جوابشو نده. حواستو با کاری پرت کن. چند بار ک ضایع شه دیگه حرف نمیزنه

والا تست کردم. جواب نمیده

از محبت خارها گل میشود

وقتی محبت کنم بهش درجا بدل میزنه بهم. اصلا قابل اعتماد نیست

2706