2726

😅بگو گلم البته من حسام 70 درصد درسته 😶🙃

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
😅بگو گلم البته من حسام 70 درصد درسته 😶🙃

همینشم خوبه، خب شروع میکنیم😂

میگم اونی که من بهش فکر میکنم آیا دوسم داره و بهم فکر میکنه، آخرش باهم ازدواج میکنیم یا نه و اصلا پیشنهاد میده یا نه، اگه با اون ازدواج نمیکنم با کی ازدواج میکنم😐بعد درباره دوستمم میپرسم 😘

بگوزود

میگم اونی که من بهش فکر میکنم آیا دوسم داره و بهم فکر میکنه، آخرش باهم ازدواج میکنیم یا نه و اصلا پیشنهاد میده یا نه، اگه با اون ازدواج نمیکنم با کی ازدواج میکنم😐

خدا از دهنت بشنوه شوهرم همیشه خواباش راست میشه گفت خواب دیده دختر و پسرن

همینم هست   

خودتون رفتید دکتر دوقلو بشه؟ 

درتاریخ99/9/9ضربان قلب دوقلوهامومیشنوم🧒 👩 خدایاشکرت🙏هرکی دوست داشت واسه مادرشدنم صلوات بفرسته 🙏😇🙃
میگم اونی که من بهش فکر میکنم آیا دوسم داره و بهم فکر میکنه، آخرش باهم ازدواج میکنیم یا نه و اصلا پی ...

اسم خودت و مادرت و پسره و مادرشو بگو

درتاریخ99/9/9ضربان قلب دوقلوهامومیشنوم🧒 👩 خدایاشکرت🙏هرکی دوست داشت واسه مادرشدنم صلوات بفرسته 🙏😇🙃
بعد اینکه دوستم زینب با پسر عمش محمد ازدواج میکنه یا نه، پسر عمش دوسش داره یا نه، اگه با اون ازدواج ...

اسمارو بگو تا بگم

2706