2733
2734
عنوان

دخالت خانواده شوهر در نوع زايمان

| مشاهده متن کامل بحث + 3612 بازدید | 32 پست
اینا پونزده سال پیش خریدن اون‌موقع ایندوزیت اصل ایتالیاییش بود هر تیکه از سامسونگ مثلا یه تومن گرونت ...

پونزدع ساله پيش سكه ١٥٠ تومن بود يادمه با اولين حقوقم رفتم نيم سكه خريدم براي همين قيمتش خوب يادمه سال ٨٤

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقيقا همه چيز رو خانواده شوهرش تعيين ميكردن اختياري تو هيچي زندگي اش نداشت الانم كه جدا شده

منم یکی از دوستام همین مشکل رو داشت حتی برا مدل ابروش هم‌اونا تصمیم میگرفتن که چه مدلی برداره تا این حد ! اونم با یه بچه طلاق گرفت

منم یکی از دوستام همین مشکل رو داشت حتی برا مدل ابروش هم‌اونا تصمیم میگرفتن که چه مدلی برداره تا این ...

سر نوع زايمانش هم دخالت كردن؟

2731

سلام گلم 

ببخشید شما تو یه تاپیکی گفته بودی با پانی 54 در ارتباطی 

میشه بگی چرا قطع شده؟

کاربری جدیدش چیه؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
سلام گلم  ببخشید شما تو یه تاپیکی گفته بودی با پانی 54 در ارتباطی  میشه بگی چرا قطع شده؟ ...

سلام عزيزم 

بله باهاشون در ارتباط بودم ايشون وصل شدن با همون كاربري پاني سابقشون

سلام عزيزم  بله باهاشون در ارتباط بودم ايشون وصل شدن با همون كاربري پاني سابقشون

ممنونم عزیزم 

خیلی لطف کردی 

تو نی نی سایت سرچ می کردم نمی اومد

رفتم از گوگل پیداشون کردم

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2738

سلام عزیزم...عنوانت رو دیدم‌فکر کردم از تصمیمت برای بچه دار نشدن... برگشتی و باردار شدی... هنوز سر تصمیمتی؟ بنظرت پشیمون نمیشیم؟ فردا شوهرها دبه درنیارن برامون؟

حرفتو بصورت ناشناس بهم بگو. https://harfeto.timefriend.net/17124006419150
سلام عزیزم...عنوانت رو دیدم‌فکر کردم از تصمیمت برای بچه دار نشدن... برگشتی و باردار شدی... هنوز سر ت ...

سلام عريزم من هنوز سر بچه نياوردنم هستم 

ببين من بيشتر همسرم مقاومت ميكنه واقعا بچه نميخواد بحث اونكه منهم يه وفتايي هوس ميكنم اون محكم وايميسه ميگه نميخوام يعني اونجوري نيست كه من بخوام راضي اش بكنم و خودش هم يك تنه جلو همه حرفها وايساده و براي اينكه من بچه نخوام خوب همش يه جورايي براي منهم برنامه ميريخت تا همين كرونا خونه نشيني اومد

اما هشتاد درصد مردها اخرش پشيمون ميشن و بچه رو ميخوان وقتي چهل سال رو رد كردن و هر مهموني و مسافرتي رفتن ديدن دوستاشون با بچه هاشون هستن ته دلشون غلغلك ميره 

من با زود بچه دار شدن صددرصد مخالفم حداقل شش سال بعد از عروسي خوبه اونم با تمام شرايط 

يعني كوچيكترين اختلاف و ناراحتي با شوهر نباشه همه چيزتون تو بهترين شرايط باشه روابطتتون عالي باشه از مسيول بودن ى پشتيبان بودن شوهرت مطمين باشي اونوقت خوبه بچه بياري

من خودم بعضي وقتها دوبه شك ميشم كه تصميممون درست بود يا نه 

اما خوب شوهرم ميگه نهايت پشيمون شديم يه روزي يه بچه بي سرپرست رو مياريم بزرگ ميكنيم كه ثواب هم داشته باشه

بنظرم اونا فقط سعی میکردن چیزی از دخترشون برا عروسشون کمتر نباشه و خوبی میکردن عروسه باید خودش با همسرش صحبت میکرده...

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳
از يه طرف خوب اين خوبه كه مثل بعضي از خانواده ها واسه دخترشون بهترين رو ميخوان براي عروس بدترين رو ا ...

اره،ولی بازم بنظرم شوهرش مقصر اصلیه،میتونست به زنش بگه هر چیرو که دوست نداری مجبور نیستی قبول کنی

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
سلام عريزم من هنوز سر بچه نياوردنم هستم  ببين من بيشتر همسرم مقاومت ميكنه واقعا بچه نميخواد بح ...

ببین شوهر من ازونا بود که می‌گفت ده سال بعد از ازدواج تازه بهش فکر کنیم که بچه دار بشیم یا نه،منم دیگه راضی شده بودم اما خیلی اتفاقی ۸ ماه بعد از ازدواج باردار شدم،الان بچمون حدود سه سالشه،حس خوبیه فرزند دار بودن،شیرینه اما اما اما،به گذشته برگردم با جون و دل حرف شوهرمو قبول میکنم و هیچوقت بچه دار نمیشم،چون درسته پدر مادر بودن حس قشنگیه اما مسئولیتش فراتر از سنگینه،من الان زوج‌های بی بچه رو میبینم میگم خوش بحالشون،خدا دوستشون داره که همچین مسئولیتی براشون نزاشته

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
سلام عريزم من هنوز سر بچه نياوردنم هستم  ببين من بيشتر همسرم مقاومت ميكنه واقعا بچه نميخواد بح ...

من بعد چندسال هنوز حتی یک درصد هم دلم نمیخواد بچه دار بشم.... و اینکه هیچ چیزی صددرصد اوکی نمیشه نه برای من...‌نه برای بقیه..

فقط میتونم دعا کنم و از خدا بخوام که پشیمون نشم...چون بعد از یه سنی بالاجبار باید قید بچه زده بشه.. دیگه اختیاری نیست..

ببین شوهر من ازونا بود که می‌گفت ده سال بعد از ازدواج تازه بهش فکر کنیم که بچه دار بشیم یا نه،منم دی ...

بخصوص تو این دوره زمونه... که چهارچشمی باید مواظب بود...

من که اصلا حوصله دردسر و نگرانی ندارم☹

2706