2726

از سال ۹۳ اشنا شدم کاربر خاموش بودم تا امسال 

میرم و امیدوارم اگه برگشتم دست پر و با خبر خوب ازدواج خواهرم برگردم. 

اگه بد حرفی کردم حلالم کنید گرچه زیادد هم قضاوتم کردن اینجا نابجا 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

درم ببند هوا خیلی سرد شده

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

خدافس 

Good luck 🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )

هربار این درو محکم نبند نرو   

در هجده سالگی نگران تفکر دیگران در مورد خودتان هستید!وقتی چهل ساله می‌شویداهمیتی نمی‌دهید که دیگران در مورد شما چه فکری می‌کنند!و زمانی که شصت ساله می‌شوید،پی می‌برید که اصلا هیچ کسدر مورد شما فکر نمی‌کرده است!!
منم میخوام برم بیا با هم بریم

چرا میخوای بری

در هجده سالگی نگران تفکر دیگران در مورد خودتان هستید!وقتی چهل ساله می‌شویداهمیتی نمی‌دهید که دیگران در مورد شما چه فکری می‌کنند!و زمانی که شصت ساله می‌شوید،پی می‌برید که اصلا هیچ کسدر مورد شما فکر نمی‌کرده است!!
همین جوری خیلی حس بد از سایت میگیرم همشم استرس دارم یه حرفی نزنم بترکم

منو هزاربار ترکوندن

2706