2703
2553
عنوان

التماس دعا

116 بازدید | 15 پست

سلام خوبین بچه ها برای یه کاری به یاری خدا و دعاهای خیر شما نیاز دارم دعا کنین اگه صلاحه به خیر و خوشی درست شه تاپیکای همه نوشتن دعای شما خیلی کارارو درست کرده مهربونیتون رو دریغ نکنین 

انشااله بهترينا براتون پيش بياد شمام براى حل مشكل منو همسرم دعا كنين 🙏🌹

عزیزم حتما براتون ایه الکرسی میخونم شما ارخدا بخواین ازته دل باهاش حرف برنین خدا ابروی بنده شو نگه میداره 

وحتما برای سلامتی امام زمان بگین شوهرتون صدقه بدن به نیت حل مشکلشون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ممنون خدا غم هاتو با دستای خوش کنار بزنه

قربونت برم عزیزم

امروز توی یه تاپیکی دیدم شماره روضه منوره امام رضا رو گذاشته بودی .منم زنگ زدم و خیلی دلم آروم گرفت از این به بعد هرموقع زنگ بزنم یادتم❤ممنونم بابت دعای قشنگت ❤به یادتم 

حلال کنید🌹
قربونت برم عزیزم امروز توی یه تاپیکی دیدم شماره روضه منوره امام رضا رو گذاشته بودی .منم زنگ زدم و خ ...

خواهش میکنم عزیزم منم توهمین نی نی سایت بااین شماره اشنا شدم یهخانمی میگفت برایه مشکلی زنگ زدم بااقا صحبت کردم فرداش حل شد 

ممنون ازاین که یادم میکنی من یه مشکل دیگه هم دارم که انقدر بهاهطرش عصه خوردم خیلی بلاهای دیگه از نطر حسمی و روحی بهم رسیده ازیهطرف غصه ازیه طرف سرزنش و حرف واقعا تحمل ندارم برای همین همیشه ازخدا میخوام یهحجوری حلش کنه که غرورم ادیت نشه بعصی وقتا انقدر حالم بد میشه میشم یه ادم روانی 🙁

ممنون که دعام کردی منم برای مشکل شما ایه تلکرسی میخونم شماهم هروقت دلت تنگ شد یا ازچیزی ترسیدی اصلا بعد هرنماز یا موقع خواب ایه الکرسی بخون تا ایه هوالعلی العظیم ۵ مرتبه 

2714

دستت دردنکنه مرسی که انقدر وجودت پر خیرو برکته❤❤❤❤این روزا خیلی حالم گرفته س توی تاپیکام نوشتم یه وقتا آدم حس میکنه بلاک شده از همه جا 😢

ولی امروز زنگ زدم حرم امام رضا یه کم گریه کردم 

خیلی خیلی ممنون قربونت برم من که انقدر ماهی

حلال کنید🌹
دستت دردنکنه مرسی که انقدر وجودت پر خیرو برکته❤❤❤❤این روزا خیلی حالم گرفته س توی تاپیکام نوشتم یه وق ...

خواهش میکنم این طور نگو من کاری نکردم همین حرفت خیلی حس خوب بهم داد ممنون 

ان شالله خدا درست کنه باهاش حرف بزن وبهش قلبی ایمان داشنه باش من ا امیی دیدم که ایمان و توکلشون انقدر بالابود که انگار هیچ مسکلی نداشتن ازبس باروحیه بودن منم بهشون غبطه میخورم اگه قد یه دونه گندم مثل اونا خدارو میشناختم و دوست داشتم حالم همیشه خوب بود 

من ازتاثیرات نمازاول وقت شنیدم اقای بهجت میگفتن فقط نمازنو اول وقت کنی خیلی گره هاباز میشه امتحانش کن ان شالله خدا ده تا قدم برات بیاره 

چشم عزیزم ممنونم بابت حرفای قشنگت 💚خیلی دوستت دارم 💖

عزیزم من تاپیک راجع به مادرت رو خوندم جچه خوب که حواست هست بهش ازخدا بخواه درست بشه 

باهاش حرف بزن اروم بگو مامان من خیلی دوست دارم ببین زندگیمون چه قدر خوب میشه وقتی نو حالت خوب باشه چرا خودتو ادیت میکنی ماادیت میشیم میدونی من نمیدونم چی شده که این اتفاق افتاده ولی سعی کنین باهاش زیا  خرف بزنین باور کن خدا کمکت میکنه وقتی باهاش سازش کنی 

ازعطاری براش سنبل طیب گل گاوزبون اسطودوخوش و بادرنجبویه بگیر  دمتوش درست کن با نبات یا شکر سیرین کن بده ۵ ساعت قبل خواب بخوره 

عرق بهار نارنج ارامبخشه وفشار خون رو پایین میاره دکتر خیر اندیش دستورهای خوبی دارن تونت سدچ کن برای بیماری اعصاب 

@دخترکلهر‍ 

سلام دختر کلهر تاپیکات قفل بود تو امضات نوشته بودی درخواست ندین 

لطفا بیا و باهم حرف بزنیم میخوام راجع به من چیزی که به طرت میرسه بگی خواهشا دریغ نکن ممنونتم نمیدونم کارم درسته یا نه گه ازت میخوام ولی ...گفتم شاید بتونی بهم راهنمایی بدی 

2706