2410
2553
عنوان

دانشگاه فرهنگیان،آره یا نه؟

656 بازدید | 17 پست

سلام من یک دخترعمو دارم که رتبه اش ۲۰۰ و خورده ای هست و امسال کنکور داده خواهرش پارسال با رتبه خوب که دقیقا یادم نمیاد ولی یادمه سه رقمی بود رفته فرهنگیان.

امسال مادر خودش و خواهر بزرگ من خیلی به این دخترعموم گفتن تو هم فرهنگیان بزن میگه من از بچه ها خوشم نمیاد حالا به اجبار خانواده زده ولی میگه میخوام مصاحبه رو نرم یا اگر رفتم سربالا جواب بدم و....ولی دودل هست میگه روانشناسی دوست دارم به خواهر کوچیک من گفته چیکار کنم حالا میخواستم ببینم نظز شما چیه دوستان آخه تو این سایت دیدم در باره دانشگاه فرهنگیان تاپیک زدن

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

عزیزم‌من دقیقا تو همین شرایط بودم و رفتم فرهنگیان 

و ارشد رو روان میخونم 

خیلی خیلی راضیم از انتخابم 

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

از طرفی رتبه اش خوبه و خیلیییی خیلیبیی تلاش کرده از کلی مسافرت و دورهمی گذشته برا درسش سختشخ بخواد جایی که بدش میاد درس بخونه 

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
2714
عزیزم‌من دقیقا تو همین شرایط بودم و رفتم فرهنگیان  و ارشد رو روان میخونم  خیلی خیلی راضی ...

دقیقا منم میگم برا ارشدش روانشناسی بخونه ولی گفته نمیخوام سر و کارم با بچه ها باشه انگاری هم فرهنگیان چادر اجباره خوشش نمیاد 

فرهنگیان

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»

فرهنگیان عالیهههه

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 
چرا به تو هیچی نمیگه همه ش با خواهر بزرگ و کوچیکت مشورت میکنه😞

با من ارتباط زیادی ندارن منم شهر دیگه ای ازدواج کردم

ولی من خیلی دوستش دارم از وقتی بچه بود دوستش داشتم و عزیز بود برام هم خودش هم خواهرش رو بارها نگه داشتم کمک درسی کردم و....

خب بره دبیری حتما ک نباید بره معلمی.. فرهنگیان عالیه منم اگ برمیگشتم عقب به جا اینکه برم پرستاری می ...

منم میگم دبیری دیگه دانش آموزان بزرگن بچه نیستن 

دقیقا منم میگم برا ارشدش روانشناسی بخونه ولی گفته نمیخوام سر و کارم با بچه ها باشه انگاری هم فرهنگیا ...

مصاحبش فقط چادر باشه ک ملاکشونه من دوستام فرهنگیان قبول شدن عکس با نیم تنه میزارن ابنستا

2706