1874
1924
عنوان

دانشگاه فرهنگیان،آره یا نه؟

216 بازدید | 17 پست

سلام من یک دخترعمو دارم که رتبه اش ۲۰۰ و خورده ای هست و امسال کنکور داده خواهرش پارسال با رتبه خوب که دقیقا یادم نمیاد ولی یادمه سه رقمی بود رفته فرهنگیان.

امسال مادر خودش و خواهر بزرگ من خیلی به این دخترعموم گفتن تو هم فرهنگیان بزن میگه من از بچه ها خوشم نمیاد حالا به اجبار خانواده زده ولی میگه میخوام مصاحبه رو نرم یا اگر رفتم سربالا جواب بدم و....ولی دودل هست میگه روانشناسی دوست دارم به خواهر کوچیک من گفته چیکار کنم حالا میخواستم ببینم نظز شما چیه دوستان آخه تو این سایت دیدم در باره دانشگاه فرهنگیان تاپیک زدن

خیلی بهم لطف میکنید اگر برای شفای بیمارمون یک صلوات بفرستید🙂🙂

عزیزم‌من دقیقا تو همین شرایط بودم و رفتم فرهنگیان 

و ارشد رو روان میخونم 

خیلی خیلی راضیم از انتخابم 

لطفا امضامو بخونین ،همدلی کردن رو یاد بگیریم ، اگه خانومی تاپیک میزنه تا درد دل کنه راجع به دعوای امروزش با همسرش بهش نگیم که پس امضای عاشقانه ت چی میگه، اگه کسی تازه عضو شده و ی سوال میپرسه بهش نپریم ، نی نی سایت ارث پدری ما نیست‌.تاپیک های قبلی کسی رو تو روش نیاریم مگر اینکه موضوع مرتبط باشه.🤗🤗🤗........................................من عاشق ریسک کردن و تغییر تو روال عادی زندگیمم،تو دبیرستان سه تا رشته ی ریاضی ، تجربی و انسانی رو خوندم. و رتبه کنکورم عالی شد .دانشگاهم ی کم روانشناسی خوندم بعد رفتم دانشکده ی علوم تربیتی.ارشدمو میخوام برگردم به روانشناسی😍، اگه فکر میکنی از هدفت یا علاقه ت دور شدی ، ریسک کن و تغییری به زندگیت بده.                 آیدی فروشگاه مجازی من  (اینستا)   avazeeno

اگه مشکلای فرزندتون شما رو ناامید کرده، پیشنهاد میدم تو این دوره تربیت فرزند شرکت کنین.

پرداخت قسطی هم داره...

از طرفی رتبه اش خوبه و خیلیییی خیلیبیی تلاش کرده از کلی مسافرت و دورهمی گذشته برا درسش سختشخ بخواد جایی که بدش میاد درس بخونه 

1922

چرا به تو هیچی نمیگه

همه ش با خواهر بزرگ و کوچیکت مشورت میکنه😞

مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت 💔😭 جدیدا چرا همه دارن تو امضاهاشون عقده هاشونو خالی میکنن؟!😁
عزیزم‌من دقیقا تو همین شرایط بودم و رفتم فرهنگیان  و ارشد رو روان میخونم  خیلی خیلی راضی ...

دقیقا منم میگم برا ارشدش روانشناسی بخونه ولی گفته نمیخوام سر و کارم با بچه ها باشه انگاری هم فرهنگیان چادر اجباره خوشش نمیاد 

1911

فرهنگیان عالیهههه

موقعی خستگیم در میره که موفق بشم و خوشحالی رو تو چشمای مامانم ببینم 😍🍃🍭 هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگیت مقایسه نکن♡ جوری پیشرفت میکنم که الگوی خیلیا و مایه افتخار خانوادم بشم 😍😌 
چرا به تو هیچی نمیگه همه ش با خواهر بزرگ و کوچیکت مشورت میکنه😞

با من ارتباط زیادی ندارن منم شهر دیگه ای ازدواج کردم

ولی من خیلی دوستش دارم از وقتی بچه بود دوستش داشتم و عزیز بود برام هم خودش هم خواهرش رو بارها نگه داشتم کمک درسی کردم و....

خب بره دبیری حتما ک نباید بره معلمی.. فرهنگیان عالیه منم اگ برمیگشتم عقب به جا اینکه برم پرستاری می ...

منم میگم دبیری دیگه دانش آموزان بزرگن بچه نیستن 

دقیقا منم میگم برا ارشدش روانشناسی بخونه ولی گفته نمیخوام سر و کارم با بچه ها باشه انگاری هم فرهنگیا ...

مصاحبش فقط چادر باشه ک ملاکشونه من دوستام فرهنگیان قبول شدن عکس با نیم تنه میزارن ابنستا

1826