2410
2553
عنوان

وزن نینی‌هاتون تو۳۸هفته چقدبود

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 47 پست
نه منم هنوز نرفتم  منم از طبیعی میترسم ولی هرچی باشه بهتراز سزارینه

منم همین و میگفتم اما سر معاینه خیلی اذیت شدم 

کسی هرگز نمیداند          چه سازی میزند دنیا                                      چه میدانی تواز امروز      چه میدانم من از فردا                                 همین یک لحظه را دریاب  که فردا قصه اش فرداست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی معاینه انقد سخته بعدش لکه بینی هم داشتین اخه بعد معاینه میگن لکه بینی هس 

فردا صبحش تو ترشحاتم یک کم لک قهوه ای دیدم دیگه ندیدم .. برای من که سخت بود البته بارداری اولمه شاید بی تجربگی.. بی تاثیر نباشه

کسی هرگز نمیداند          چه سازی میزند دنیا                                      چه میدانی تواز امروز      چه میدانم من از فردا                                 همین یک لحظه را دریاب  که فردا قصه اش فرداست
فردا صبحش تو ترشحاتم یک کم لک قهوه ای دیدم دیگه ندیدم .. برای من که سخت بود البته بارداری اولمه شاید ...

منم بارداری اولمه خیلی میترسم اشالا خدابخیر بگذرونه

2456
منم بارداری اولمه خیلی میترسم اشالا خدابخیر بگذرونه

من اگه زودتر زایمان کردمو سالم بودم میام خاطره زایمانمو میگم تجربه بشه

من اگه زودتر زایمان کردمو سالم بودم میام خاطره زایمانمو میگم تجربه بشه

حتما انشالا که بسلامتی زایمان کنی و نی نیتونم سالم بیاد بغلتون منتظر خاطره زایمانتون هستم 

2714
تغذیم که خوبه زودبه زودم گرسنم میشه اشالا اول سالم باشه خیلی استرس اینو دارم که وقتی دنیا اومد خدای ...

سالمه عزیزم، نگران نباش. تا الان که مشکلی نبوده. توکل بخدا😘

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا.اگه لینک بازنشدبافیلترشکن وارد بشین

اینم بگم کاملا رایگان فقط قیمت پیامای مشاور پولیه که او نام به درد نمیخوره

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنین

https://gahvare.net/i/5e2861cb288bb

زایمان طبیعی یا سزارین 

سزارین

مادربزرگم میگف:هرموقع از خدا ناامید شدی حتما شیطون بغلت کرده!وقتی سایه شیطون نزدیک دیدی فوری بایست.سر سجاده بایستی و قامت ببندی قد شیطنتش بهت نمیرسه.فقد دست روی گوش هاش میزاره تا صدای لبیک گفتن به درگاه حق نشنوه.سجده که طولانی شد بدنش از تقلای بلندکردنت درد میگیره.ذکرتو بلند بگو بزا اون جیغ بکشه که نشنوه.کر و کور و فلجش کن حتی اگه تن خودت رو به ناتوانی بود.. ❤love it or leave it...❤.یا بهش عشق بورز یا ترکش کن❤
حتما انشالا که بسلامتی زایمان کنی و نی نیتونم سالم بیاد بغلتون منتظر خاطره زایمانتون هستم 

سلام من هفته ۳۸ و دو روز زایمان کردم شما چی باوزن ۲۸۰۰ بچم

2706