2703
2553
عنوان

چرا الکی جو میدید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 25 پست
اکثر مخاطبای من استوری گذاشتن روز دختر ۱۱ اکتبر برای دختران با معلولیت ذهنیه ایا راسته؟

بهمین علت که ایشون گفت

❤️وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس چون همیشه تو برنده ای. آخه خدا همیشه دوتا دستاش برای تو پره.قربون مهربونیت برم خدا جونم❤️
حالا به این مسئله کاری ندارم ولی ویکیپدیا رو منبع ندونین  هرکسی میتونه توی ویکیپدیا مطلبی رو ...

دقیقا

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز روز دختران معلول هست.از همینجا ب این عزیزان تبریک میگم....همه استوری کرده بودن...روز دختره.... ...

روز جهانی دختر منظورشون بوده

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

اخه این هرسال هست مگه فقط امسال بوده؟

❤️وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس چون همیشه تو برنده ای. آخه خدا همیشه دوتا دستاش برای تو پره.قربون مهربونیت برم خدا جونم❤️
2720
حالا به این مسئله کاری ندارم ولی ویکیپدیا رو منبع ندونین  هرکسی میتونه توی ویکیپدیا مطلبی رو ...

من که درباره مطلب استارتر مسئله ای ندارم  ولی دقیقاً حق با شماست روز فوت استاد شجریان هم صفحه مربوط به فردوسی رو ویرایش کردن و تاریخ تولدش رو کمی تغییر دادن

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
من که درباره مطلب استارتر مسئله ای ندارم  ولی دقیقاً حق با شماست روز فوت استاد شجریان هم صفحه م ...

آره 

منم اصلا منظورم این نبود 

فقط گفتم که بدونن هرچیزی که از ویکی‌پدیا میبینن ممکنه درست نباشه 

Instagram📷me_in_netherlands 

من نمیدونم منظور شما چیه ولی یک ارگانی مثل سازمان ملل اصلا چیزی به اسم‌دختر و زن براش تعریف نشدست همونطور که بکارت از نظر بهداشت جهانی وجود نداره از چندین سال پیش هم این روز رو برای حق برابر جنسیتی انتخاب کرده بودن و قبل‌کرونا مراسم میگرفتن که چه قدم هایی برای مبارزه با  تبعیض جنسیتی انجام دادن و تمام 

2714
من نمیدونم منظور شما چیه ولی یک ارگانی مثل سازمان ملل اصلا چیزی به اسم‌دختر و زن براش تعریف نشدست هم ...

آخه میگن روز جهانی دختران معلوله