2737
2739
عنوان

لباس فروشی

102 بازدید | 8 پست

خانوما پیج یا سایتی رو میشناسید که لباس راحتی مردونه بفروشه

لباس زیر و این چیزا

میخوام اینترنتی بخرم

گر نگه دار من آن است که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
🤣تو فک کنم طبقه پایین مایی شوهرش سرویس کرده ما رو تو خونه راه میریم میاد بالا در میزنه

نه بابا این کارش از راه رفتن گذشته

سه صبح جاروبرقی میکشه

تردمیل نصف شب روشن میکنه

کلا دوازده شب به بعد وحشی میشن

نه بابا این کارش از راه رفتن گذشته سه صبح جاروبرقی میکشه تردمیل نصف شب روشن میکنه کلا دوازده شب ب ...

🤣🤣🤣ن خدا شاهده ما کلا ارومیم پسرمم تازه راه افتاده سر و صدا نداره ولی این ی سره میاد در میزنه میترسم شوهرم اخر دعواش بشه 

اخه عذرخواهی هم میکنیم چشم غره میره واسمون خرس گنده

🤣🤣🤣ن خدا شاهده ما کلا ارومیم پسرمم تازه راه افتاده سر و صدا نداره ولی این ی سره میاد در میزنه میت ...

بخدا من حاضرم سروصداشو تحمل کنم ولی یبار بگه معذرت میخوام

هرشب مهمون داره

ولی بهش میگیم میگه ناراحتی دستمال بزار گوشت😡😡😡

این بیشتر عصبیم میکنه

بخدا من حاضرم سروصداشو تحمل کنم ولی یبار بگه معذرت میخوام هرشب مهمون داره ولی بهش میگیم میگه ناراح ...

وا این دیگ بیشوره 

ما ی شب مهمون داشتیم خواهرم اینا بودن کلا پنج نفر بودیم بعد ساعت ده و نیم اومد بالا با ی قیافه برزخی ک خجالت نمیکشید چ وضعشه مگ زمین فوتباله اینجا و هزار تا چیز دیگ 

حالا ما هی میگیم ببخشید ما ک سر و صدا نداشتیم این هی داد و بیداد میکرد بعد شوهرم واسش قاطی کرد هی بهت احترام میزاریم بفهم دیگ گفتم ببخشید برو

بعد با ی قیافه حق ب جانب رفت بنده خدا خواهرم بدو بدو وسایلشو جمع کرد با کلی شرمندگی رفت خونش 

کلا اپارتمان نشینی صبر میخواد

2738
وا این دیگ بیشوره  ما ی شب مهمون داشتیم خواهرم اینا بودن کلا پنج نفر بودیم بعد ساعت ده و نیم ا ...

این از شهرستان واسش یه گله مهمون میاد

یماه میمونن

وای ک نگم برات

یشب زنگ زدیم ۱۱۰

خدا از اینجور ادما نمیگذره

منکه کلی نفرینش میکنم