2410
2553
عنوان

کررررجیاااااا بدووویید

152 بازدید | 14 پست

شما کسی و تو سایت دیدید کرج باشه ولی خونشون غیر از عظیمیه و جهانشهر و گوهردشت باشه باشه؟؟پس اینایی که تو حصارکو حیدرآبادو زور آباد و ممدشهرن همشون منم؟؟؟مگه شخصیت آدما به محل زندگیشونه؟؟؟🤔🤔🤔🤔

❤️وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس چون همیشه تو برنده ای. آخه خدا همیشه دوتا دستاش برای تو پره.قربون مهربونیت برم خدا جونم❤️
من ک هر کسو اینجا دیدم مهر شهر زندگی میکنه

آها آره مهرشهرو یادم رفت بگم خخخخ

❤️وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس چون همیشه تو برنده ای. آخه خدا همیشه دوتا دستاش برای تو پره.قربون مهربونیت برم خدا جونم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
دلیلی نداره طرف دروغ بگه من خودم نزدیک بامم بخوای عکسم میزارم از شهر کرج از بالا🙄

بخدااااا همه میگن مهرشهر و عظیمیه من ازین تعجب میکنم اتفاقا اونجا عالیه که گلم

خب اونیکه جای خوب زندگی میکنه اینجا بپرسن میاد میگه 

اونیکه جای خوب شهر زندگی نمیکنه معمولا اسم منطقه رو نمیگه  به خاطر همین فکر میکنیم همه جهانشهررو عظیمیه و گوهر دشت میشینن

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
2714
من کیانمهرم چیه مگه وا

خو منم همینو میگم واقعا چیه؟؟؟

منم شاهین ویلام واقعا عیبی توش نمیبینم

اینم وضیعت هوایی الان شهر 

ای واااااای چه اوضاعیه⁦☹️⁩

من ماهدشتم 

راس میگی هرچی‌کرجی دیدم‌همه با کلاس بودن.

ولی فقط اسم منطقه رو میگن بیشتر توضیح نمیدن

اکثرا چاخانن

صبورم؛خدا الان داره تکه های پازلم رو کنار هم میچینه!بزودی خواسته ام توی دستامه🙃 کم مونده تو کوچه ماهم عروسی بشه♡ مطمئنم
هر روز همینه فقط ۶ صبح تمیزه تمیزه انقدر عالی ساختمونا سفید دیده میشن بقیه روز هیچی نگم برات

ای بابا من همیشه حسودیم میشد فکر میکردم هوای خوب فقط واسه شماست که

2706