2737
2734
حالا تا صفحه 20 چیا گفته بود میشه بگی من فضولم خب😅

شوهرش یه حرف خیلی زشت تو دعوا بهش گفته بود خود اسی هم تکلیفش معلوم. نبود که شوهرشو دوست داره یا نه از طرفی اخلاق خوبم زیاد داشت شوهرش ولی میگفت با زور بابام ازدواج کردم 

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
تقصیر خود استارترا هم هس تیکه تیکه مینویسن  خب یحا بنویس تموم شه دیگه

من تاپیک میزنم همه رو یه جا میگم کسی دیگه تو تاپیک نه نظری میده نه ابراز همدردی میکنه

میخونن و میرن

واسه همین قطره چکونی میگن که همه بیان بخونن و نظر اکثریت رو درمورد موضوعی که براشون مهم بوده رو بدونن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه بد😐 ای کاش یکی بهش میگفت برن مشاوره

خیلی ها گفتن 

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
2738
2706