2733
2734
عنوان

یه سوال با عرض پوزش#؟

263 بازدید | 19 پست

ببخشید من ۱۷ ماهه اقدامم 

ببخشید دیشب یه ترشح کاملا ابکی داشتم تقریبا زیاد بود 

امروزم بعد رابطه خونابه قهوه ای دیدم دو سه لکه 

میدونید علتش چیه؟

ربطی به لانه گزینی داره؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5199210/نازنینم-بیاید-بگید-اگ-پسر-بودید-چه-تاپیکی-میزدید

کارت خیلی زشته

روزمرگی هامو یادتون میدم... مطمئنم ترفندای باحالیه ب تاپیکام سر بزنید😉(تبلیغ نیست 😐بخونین میفهمین منظورم چیه) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
😏😏 سوال پرسیدن زشت نیست نپرسیدنو نادان بودن زشته

چی میگی تو؟؟ مگ من بااستارتر بودم اصلا؟؟؟ یه نگاه بکنی ببینی رو کی ریپلی زدم هم خوبه

روزمرگی هامو یادتون میدم... مطمئنم ترفندای باحالیه ب تاپیکام سر بزنید😉(تبلیغ نیست 😐بخونین میفهمین منظورم چیه) 
میتونستی با لفظ مودبانه بگی!!!! تو هم خودتی بیشخصیت ،اونوقت منم معذرت میخواستم😏😏

توهم میتونستی پوزخند نزنی و درست بگی خانم باشخصیت!!لفظ مودبانت پوزخنده؟؟؟ با بی شخصیتا مثل خودشون صحبت میکنم!!! دیگه ریپ نزن حوصلتو ندارم

خدا نشون گرگ بیابونم نکنتت 😏😏

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_2    

@نی_نی_یار_3    

با هرچیزی ک لایق خودشه با کاربرا صحبت میکنه.. برای کاربرای قدیمی زشت نیست اینطور صحبت کردن؟ 

2706