2737
2734

مرحوم علیرضا فتحی‌پور روزهای پایانی عمرش را در آی‌سی‌یو بیمارستان بستری بوده و امروز (۱۹ مهر) در سن ۴۸ سالگی دار فانی را وداع گفت.
او کارشناس‌مجری برنامه «ترنم آیات،» «راز آسمان»، «راز آفرینش» و ... در رادیو قرآن، برنامه «به رنگ خدا» در رادیو ایران، مجری‌کارشناس برنامه «اردیبهشت» شبکه چهار سیما، مجری‌کارشناس برنامه‌های قرآنی «بشارت»، «به سوی ظهور» و  همچنین برنامه تلویزیونی «روز خدا» بود.

همچنین او پیش از این سابقه سردبیری خبرگزاری شبستان را داشته است.
مرحوم فتحی‌پور حافظ کل قرآن کریم و از قاریان خوش‌صدای کشور نیز بوده است.

💛🖤💛🖤💛🖤💛🖤💛🖤💛🖤💛🖤

دوستانِ عزیزم 

مرحوم مهندس علیرضا فتحی پور، قبلا تجربه ی نزدیک به مرگِ بسیار شنیدنی داشتند، من شرحِ تجربه ی نزدیک به مرگِ ایشون رو در انتهای صفحه ی 1 و در صفحه ی 2 این

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2966111/سلام-ازهمه-دوستای-گلم-که-از-داغ-عزیزشون-دارن-رنج-می?page=1

تاپیک گذاشته بودم. ضمنِ اینکه ایشون مهمانِ برنامه ی زندگی پس از زندگی هم بودن. 

خدای مهربون رحمتشون کنه ان‌شاءالله 🙏🙏🙏

در آغوشِ نور و عشقِ الهی باشن 🙏🙏🙏

که صدالبته با ادراکاتی که در تجربه ی نزدیک به مرگشون داشتن بی شک جایگاهِ رفیعی در ملکوتِ الهی دارن. 💚💚💚💚💚💚

جنابِ فتحی پور، 

بالاخره سوارِ اون اسب شدید تا شما رو به سرمنزلِ مقصودتون برسونه، خوشا به سعادتتون 💛💛💛

روحشون شاد

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوروز پیش فوت کرد فکر کنم.... خدا رحمتش کنه

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
ایندفعه دیگه کلا رفت پیش خدا  یادمه از حس خوبش میگفت

تجربشون خیلی شیرین و دلنشین بود 

مخصوصا اون قسمتی که می گفتن هزاران روح از زمان‌ها و دوره های مختلف تاریخی به استقبالشون اومده بودن و خوشامد می گفتن 

یا اون قسمتِ اسبِ  سفید 💚💚💚

2738

خدا رحمتشون کنه ♥️پدر و برادر شما رم خدا بیامرزه سپاس جان دیشب تاپیکاتو خوندم ممنون بابت مطالبی که می ذاری خدا خیرت بده 🌷

بهترین دکتری که میتونم بهتون معرفی کنم برای مشکلات جنسی دکتر کاظم فروتن هست شک نکنید عالیه و بهترین جراح و دکتر زنان دکتر فرامرز مصباح♥️♥️♥️
خدا رحمتشون کنه ♥️پدر و برادر شما رم خدا بیامرزه سپاس جان دیشب تاپیکاتو خوندم ممنون بابت مطالبی که م ...

ممنونم دوستِ عزیز 

خدای مهربون رفتگان  شما رو  هم رحمت کنه ان شاءالله 🙏

2706