2726

سلام چهارشنبه با پست پیشتاز از کرج برام یه بسته فرستادن بعد از کلی تاخیر  امروز رسید گیلان کد رهگیری رو میزنم توو سایت رهگیری مرسوله میگه مرسوله تحویل گیرنده شده است در حالی که من هنوز تحویل نگرفتم 😐 یعنی چی شده؟

زنگ زدم به پست محل مون گفتن هنوز دست ما نرسیده سایت مشکل داره ... مگه میشه؟ تا حالا  برای کسی این اتفاق افتاده؟ 

الهی به امید خودت

خو مشکل داره دیه😐بصبر درس میشع

🍒دخترِ گیلاسم🍒هک تل،وات،اینستا،گالری و... ،شماره مجازی وات و تل،فالور فیک و واقعی،شناسایی شماره شخصی ک مزاحمتون شده و نابودی گوشی دشمناتون انجام میشع...اموزش هم داریم😐اینکهrellدارید اماsingleعمل میکنید حس میکنم مشکل settingاز خانوادگیتونه👌🏻😇من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم🤘اما ممکنه ب جای دندون دل بشکنه💔برای همین سکوت میکنم😊                                                 سه راه بیشتر نداری...یا بامن باشی ، یا با تو باشم ، یا توافق کنیم باهم باشیم                                                                                            ❤مرسی ک برام صلوات میفرستید❤  

حضوری برو

1ماه پیش واس منم اتفاق افتاد

پسرک. عضو بودن من تو نی نی سایت یا خاله زنک بودن یا نبودن من به تو مربوط نیست!( کم گوی و گزیده گوی). زننده گل به خودی کلاس پنجم ب در مسابقات درون مدرسه ای. مزدور سابق اتیوپی. تحلیلگر مسائل تانزانیا. مبارز چریک در نی نی سایت. تا زمانی که جان در اکانت داریم در راه آزادی و تبعیض زدایی از نی نی سایت قیام میکنیم(سخنگوی گروهک مردان نی نی سایت)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من این بلاها زیاد سرم اومده نوشته تخویل گردیده 

من از پستچی پرسیدم گفت حقیقت دیر میشه دیگه نمیبریم بسترو ولی تو سایت میزنیم تحویل داده شد فردا میبریم ولی

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
بعد چی شد خب؟ رفتین تحویل گرفتین؟ گم نشده بود؟

نه. مال من گواهینامه بود

رفتم دیدم دست مامور پست بوده

وقت نکرده بود بیاره

تو سایت هم معمولا مجبورا بزنن تحویل داد شد

پسرک. عضو بودن من تو نی نی سایت یا خاله زنک بودن یا نبودن من به تو مربوط نیست!( کم گوی و گزیده گوی). زننده گل به خودی کلاس پنجم ب در مسابقات درون مدرسه ای. مزدور سابق اتیوپی. تحلیلگر مسائل تانزانیا. مبارز چریک در نی نی سایت. تا زمانی که جان در اکانت داریم در راه آزادی و تبعیض زدایی از نی نی سایت قیام میکنیم(سخنگوی گروهک مردان نی نی سایت)
من این بلاها زیاد سرم اومده نوشته تخویل گردیده  من از پستچی پرسیدم گفت حقیقت دیر میشه دیگه نمی ...

واقعا متاسفم براشون اخه چقدر بی مسیولیتی 

این کد برای اینه که ادم ببینه مرسوله اش کجاس نکه ببینی باعث نگران و اعصاب خردیت بشه ... باز خدا کنه همینطور باشه گم نشده باشه 😔

الهی به امید خودت
نه. مال من گواهینامه بود رفتم دیدم دست مامور پست بوده وقت نکرده بود بیاره  تو سایت هم معمولا ...

ای وای حالا مدرک تحصیلیم هم قراره تا هفته بعد با پست بیاد اصلا اعصاب و تحمل این بی مسئولیتی هارو ندارم 😞😔😔

الهی به امید خودت