عنوان

روز شیراز مبارک🌻🌼❤❤❤❤

432 بازدید | 51 پست

کیه که عاشق شهر و دیاری که توش بزرگ شده نباشه؟ کیه که دلش برای اون خیابونها و کوچه ها نتپه؟ می دونی فقط باید یه شیرازی باشی تا بفهمی جایی مثل حافظیه و کسی مثل حافظ چه نقش حیاتی می تونه تو زندگیت بازی کنه. فقط باید یه شیرازی باشی تا بفهمی بستنی پشت زندان یا بابا بستنی می تونه روزتو بسازه. فقط باید یه شیرازی باشی تا قدر باغ ارم و نارنجستان رو تو اردیبهشت بدونی. فقط باید یه شیرازی باشی تا بفهمی اینکه یه جایی یه جوری یه کسی که میشناسی با یکی دیگه آشنا در میاد چجوریه؟ فقط باید یه شیرازی باشی تا ملاصدرا و چمران برات معنا پیدا کنه. فقط باید یه شیرازی باشی تا هر زمستون عطر نرگس تو خانه ات بپیچه. فقط باید یه شیرازی باشی تا همیشه برای به دل طبیعت زدن آماده باشی. فقط باید یه شیرازی باشی تا روزای بارونی تو کوچه های قصردشت قدم بزنی و ببینی با خودت چند چندی. فقط باید یه شیرازی باشی تا بدونی هیچ شیرازی فلکه گازو نمیگه! فقط باید یه شیرازی باشی تا حداقل یه خاطره خوب از کباب رودکی،١١٠،شرزه،هتل هما،برنتین،کافه فروغ یا صوفی داشته باشی. شیراز من،خوب من،پانزده اردیبهشت روز میانی بهار روز خوب توست. نیمه اردیبهشت روز شیراز گرامی باد. اینجا شیراز است ، شهر من ، شهر شعر و گل و سروناز . شهر گنبد های نیلی و عطر بهار نارنج. مهد تمدن ایران و عرفان. خلوت انس و صفا ، روزت مبارک.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2706