1874
1924
عنوان

اندام ورزشكاري😶

231 بازدید | 26 پست

امروز ي دختر ديدم فك كنم قدش ١٧٠-١٧١بود وزنش هم شايد مثلا ٦٨-٦٩-٧٠. چهارشونه خيلي خوب بود بچه ها با ناز هم راه مي رفت مشخص بود ورزشكار اينا چ جوري اين قد اوكي هستن☹️

ببخشید ولی من دختر یوغور دوس ندارم.ظریف دوس دارم

روزی که تورا شکست دهیم،تمام کودکان شهر شاد و بی پروا،رقصان،دست در دست هم، آواز جهان هنوز زیباست و خداوند همیشه مهربان است سر خواهند داد و تمام مردم شهر نفسی نو از عمق وجود تازه خواهند کرد...

دوستان تولیدکننده‌های گوشت و مرغ تخفیف گذاشتن برای تهران، با یخچال و کاملا بهداشتی هم میارن دم خونه تحویل میدن،

سایت به روز رسان داره میفروشه

ژنتیک

انسان  در انتخاب، آزاد آفریده شده است   تا زمانیکه شخصی به من آسیب وارد نکند اجازه ندارم رفتار  و عقاید  او را نقض کنم یا به آنها توهین کنم   والا افزایش وزن هم به اندازه کاهش وزن سخته ،اگه ما لاغرا میتونستیم سریع به وزن ایده آلمون برسیم پس چرا اینقدر از انداممون ناراضی هستیم؟ 
1922

من قدم١٧٦

وزنم٦٨

مجردي بدنسازي حرفه اي كار ميكردم و حتي سيكس پك هم داشتم

متاهلي تر زد ب هيكلم😂البته بازم بخوام ميشه

كافيه تغذيتو مديريت كني و با برنامه ورزش كني

تو يك سال اونجوري ميشي

ميدانيد چيست؟؟ما محكوميم..محكوميم دهانمان را ببنديم..محكوميم باوركنيم دروغ هايتان را....محكوميم به سكوت..محكوميم به باور كردن باور هاى پوسيده ى شما...ازما نخواهيد شمارا قانع كنيم....شما نيز خود را محكوم كرده ايد به باور...🎭🔒(margooى سابق)
1911
ببخشید ولی من دختر یوغور دوس ندارم.ظریف دوس دارم

يوغور نيست

خيلي جاذابن لعنتيا 

ميدانيد چيست؟؟ما محكوميم..محكوميم دهانمان را ببنديم..محكوميم باوركنيم دروغ هايتان را....محكوميم به سكوت..محكوميم به باور كردن باور هاى پوسيده ى شما...ازما نخواهيد شمارا قانع كنيم....شما نيز خود را محكوم كرده ايد به باور...🎭🔒(margooى سابق)
يوغور چيه عزيزم هركس نمي تونه اين جوري باشه اخه كاملا مشخص اين مسئله

هرکس سلیقه ای داره .منظورم دختر گنده دوس ندارم

روزی که تورا شکست دهیم،تمام کودکان شهر شاد و بی پروا،رقصان،دست در دست هم، آواز جهان هنوز زیباست و خداوند همیشه مهربان است سر خواهند داد و تمام مردم شهر نفسی نو از عمق وجود تازه خواهند کرد...
1826
يوغور نيست خيلي جاذابن لعنتيه    

اتفاقا از اینا تو دوستام هس فاز نمیگیرم اصلا ولی خوب خیلیا دوس دارن