1920
1924

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922

پستای پریسا که شادم میکنه😐

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یه عشقیه که نمیگم کیه😂😑😍 ۹۹/۶/۱۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد (تاریخ دوستیمون s_army)😐💜😂😂 عضو اکیپ علمی تخیلی I'm army 💜 با بی تی اس مخالفی ریپ نزن لطفا 🙂 بهم میگن چرا اینقد روشون حساسی ؟ بی تی اس فقط یه بوی بندن نه چیز دیگه ای ! ولی کاش میگفتن... چه خوب که زندگیتو قشنگ کردن ! خوشحالم که بهت یاد دادن عاشق خودت باشی...آره من عاشق خودمم ، شاید اگه بنگتنی نبود هیچوقت این حسو به خودم نداشتم ! آقایون درخواست ندین 😑 میگن رفیق دنیای واقعی از رفیق مجازی یه قدم جلوترن... اما من به شخصه رفیقای مجازی دارم که ده قدم از واقعیت جلون !s_army💜suga2005 
1911
پرسش و پاسخ از این کوییزا که گزینه داره؟

اره اونجوریم خوبه 

ولی منظورم این بود که از خودش سوال بپرسیم درباره خودش و اینا

99/9/9 🤔                                                                                 الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

والا تو این وضعیت فقط جوری میتونم شاد شم ک تو قرعه کشیاشون برنده شم

مَا وَدَّعَكَ رَبُّكَ                                                        که پروردگارت تو را رها نکرده                                           ضحی ﴿۳﴾
1904
کی هست

پوربلک یا پورمشکی البته نمیدونم بلاگر هست یا نه😂😑⁦🤦🏻‍♀️⁩

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یه عشقیه که نمیگم کیه😂😑😍 ۹۹/۶/۱۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد (تاریخ دوستیمون s_army)😐💜😂😂 عضو اکیپ علمی تخیلی I'm army 💜 با بی تی اس مخالفی ریپ نزن لطفا 🙂 بهم میگن چرا اینقد روشون حساسی ؟ بی تی اس فقط یه بوی بندن نه چیز دیگه ای ! ولی کاش میگفتن... چه خوب که زندگیتو قشنگ کردن ! خوشحالم که بهت یاد دادن عاشق خودت باشی...آره من عاشق خودمم ، شاید اگه بنگتنی نبود هیچوقت این حسو به خودم نداشتم ! آقایون درخواست ندین 😑 میگن رفیق دنیای واقعی از رفیق مجازی یه قدم جلوترن... اما من به شخصه رفیقای مجازی دارم که ده قدم از واقعیت جلون !s_army💜suga2005 
اه ازین دختره بدم میاد

چرا؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1918