2726
عنوان

تنگی نفس و تپش قلب در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 69639 بازدید | 25 پست
سلام من 23 سالمه هفته 14 بارداریم هیچ طوریم نبود تا امروز صبح که از خواب بیدار شدم به شدت سرفه و تنگی نفس جوری که صدام در نمی یومد بعدش هم استفراغ . رسوندنم اورژانس اونجا بهم سرم و کپسول اکسیژن وصل کردند و بهم اسپری سالبوتامون دادند که روزی 1 پاف مصرف کنم . اگه تجربه یا نظریه ای دارید راهنماییم کنید خیلی نگرانم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچچه ها

من تومعده م انگار حباب میترکه.نفسم تنگ میشه

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
2728

من هفته ۲۱بارداری تنگی نفس دارم مخصوصا شبها...هر روشی و امتحان کردم بهترین روش این بود ک ب پهلو بخوابم و ی دستم و از بالای سرم صاف بزارم رو سرم تنفسم خیلی بهتر شد

سلام بچه ها.منم هفته ۲۸ هستم اینطورم.نفس تنگی شدید دارم وگاهی تپش قلب.البته کم خون هستم.اکوی قلب دادم دادم تقریبا یه ماه پیش نرمال بود .ودکتر گفت تنگی نفس طبیعیه بچه فشار داره میاره.تازه من نفخ وسوزش ومعده دردم دارم  

سلام امروز روز 14 اقدامم هست و من از دیرزو تا حالا تپش قلب شدید و شل شدن  دست و پا دارم فشارم خیلی پایینه و نفسم تنگ شده چشمام سیاهی میره ینی امکان داره باردار باشم؟ امروز صبح بی بی چکم منفی بود  

سلام شما با اين علايم بارداربودي؟

نه عزیزم از اون موقع تا حالا پریود شدم هر ماه... برو اپلیکیشن OOma رو نصب کن 18 تمن واریز کن اونجا هم خانمای آنلاین هستن که باهات حرف بزنن هم دکتر متخصص

سلام دوستان ،من قلبم بد جوري محكم ميكوبه ،ضربانم تند نيست ،ولي درحاليكه استرس ندارم قلبم جوري ميزنه كه وقتي ادم  در شرايط استرسي بدي قرار داره، نفسمم تنگ ميشه و به سرفه ميافتم خيلي نگرانم كسي هست كه اين شرايطو داشته باشه؟الان هفته ١٧هستم