2410
2553
عنوان

اگه ده سال برگردید عقب

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 55 پست
من انقدر از روز اول به مادرشوهرم احترام گذاشتم که خدا میدونه .به خاطرش با شوهرم دعوا میکردم .اما اون ...

هرکاری باهات کرده باشن به پای مادرشوهر من نمیرسن. ما هم خودم هم شوهرم کامل کات کردیم باهاشون

خیلی خوبه اینجوری  جاری منم همینطوریه .البته اون هیچ خوبی نمیکنه فقط رسمی برخورد میکنه مادرشوه ...

آره والا هر دو طرف آرامش دارن اینجوری مثلا ما خونه عوض میکنیم اثاث میبریم بعد دعوتشون میکنیم یا مسافرت میریم تا کسی بهمون زنگ نزنه متوجه نمیشه که رفتیم عروسیا عزا همه چی خودمون شرکت میکنیم کاری به خونواده ها نداریم کلا فقط احترام والسلام من رفتم بیمارستان نیم ساعت به زایمان گفتیم بهشون خخخخ

❤️وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس چون همیشه تو برنده ای. آخه خدا همیشه دوتا دستاش برای تو پره.قربون مهربونیت برم خدا جونم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

جان جان من فکر کردم ۱۸ سالته که خخخ صدسال زنده و سلامت باشی عزیزم

😁ن ۱۹ نزدیک ب ۲۰ هستم شماعم همینطور 

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫
هرکاری باهات کرده باشن به پای مادرشوهر من نمیرسن. ما هم خودم هم شوهرم کامل کات کردیم باهاشون

من عذاب وجدان دارم قطع رابطه کردم .اما به خدا دیگه اصلا دست خودم نیست .اصلا نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم .اخه خیلی دلم ازشون گرفته

ذکر یونسیه :لا اله الا انت سبحانک انّی کنتُ من الظّالمین فَاسْتَجَبْنا له و نَجّیناهُ من الغم و کذلک نُنجیِ المومنین 
2456
من عذاب وجدان دارم قطع رابطه کردم .اما به خدا دیگه اصلا دست خودم نیست .اصلا نمیتونم باهاش ارتباط برق ...

قطع رابطه درست نیست جانم کلا سرسنگین باش دیر به دیر برو زیاد صمیمی نشو مثلا بزار تا همسرت بگه کی بریمو بیایم هر حرفی نزن بخدا خیلی راحت تحملشون اینجوری

❤️وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس چون همیشه تو برنده ای. آخه خدا همیشه دوتا دستاش برای تو پره.قربون مهربونیت برم خدا جونم❤️
من عذاب وجدان دارم قطع رابطه کردم .اما به خدا دیگه اصلا دست خودم نیست .اصلا نمیتونم باهاش ارتباط برق ...

من انقدر مادرشوهرم بی مهر و عاطفه هست که همون عذاب وجدانم ندارم. کمر بسته بود به جدایی ما . هر کاری از دستش بر میومد کرد

دوست ندارم به گذشته برگردم چون برام بد بوده 

میخام حال زندگی کنم🌹

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
2714
من انقدر مادرشوهرم بی مهر و عاطفه هست که همون عذاب وجدانم ندارم. کمر بسته بود به جدایی ما . هر کاری ...

ازین آدم که به کل باید دوری کرد والا

قطع رابطه درست نیست جانم کلا سرسنگین باش دیر به دیر برو زیاد صمیمی نشو مثلا بزار تا همسرت بگه کی بری ...

من بیشتر از تیکه های شوهرم به خاطر مادرش  عاجزم.مادره خودشم احترام نمیزاره منم گذاشتمش کنار .

دلخوشی از شوهرم ندارم از خانوادشم زده شدم

ذکر یونسیه :لا اله الا انت سبحانک انّی کنتُ من الظّالمین فَاسْتَجَبْنا له و نَجّیناهُ من الغم و کذلک نُنجیِ المومنین