2726
عنوان

اگه ده سال برگردید عقب

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 55 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همون ۱۵سالگی ازدواج میکردم😏

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  

هیچی ب نظرم . اتفاقات بد خیلیی داشتم ولی همه رو دوس دارم . تنها کاری ک‌نمیکردم‌ حرف زدن با پسر خالم بود و افتماد ب دوتا دختر فامیل . دلم نشکسته ها . ولی خب یکمی آبرو ریزی شد .. ولی هیچ اتفاقی رو تغییر نمیدم هرچی ک شده باید میشده .. 😉😘

کاربری برا دونفر .
همه چی زندگیمو تغییر میدادم اینقدر دوس داشتنمو به شوهرم نشون نمیدادم

منم دقیقا مثل شما

❤️وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس چون همیشه تو برنده ای. آخه خدا همیشه دوتا دستاش برای تو پره.قربون مهربونیت برم خدا جونم❤️

اون موقع من ابتدایی بودم😂😂شاید مشقامو دیگ نمینوشتم😂😂

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫

من اگر برگردم به ۱۲ سال پیش رشته ام رو عوض میکردم ی رشته ی میرفتم که توش کار باشه‌ 

زودتر زن شوهرم میشدم هر چند اون موقع خیلی کوچولو بود ۲۰ سالش‌ بود ولی خیلی جیگره

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
 اون موقع من ابتدایی بودم😂😂شاید مشقامو دیگ نمینوشتم😂😂

خخخ خدا نکشتت پس بما دهه شصتیا نمیخوری الان به فکر ده سال بعدت باش عشقم

❤️وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس چون همیشه تو برنده ای. آخه خدا همیشه دوتا دستاش برای تو پره.قربون مهربونیت برم خدا جونم❤️
2706