2091
2079
عنوان

اگه ده سال برگردید عقب

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 55 پست
دقیقااااا بنظرم رفتار با خانواده شوهر بهیچ وجه نباید خودمونی باشه رسمی و بااحترام من بعد ۱۳ سال هنچز ...

من زیادم خودمونی نبودم اما خیلی بهشون محبت کردم.میرفتم از روز اول ظرفا رو میشستم و .... برا تک تکش پشیمونم اون عفریته لیاقت واژه مقدس مادر نداشت که من مثل مادر خودم مامان صداش میزدم

خوشبحالت .مثلا میشه بگی چطوری رفتار میکنی؟

مثلا میرم خونشون خیلی رسمی سلام احوالپرسی اونم رسمی چون خودشونم اهل صمیمیت نیستن بیشتر وقتا خواهر شوهرام اونجا خودشو کار میکنن منم مثل مهمون موقع شام تو آوردن ظرف کمک میکنم و ظرف میشورم هنوووووز هیچ حرفی جز اینا بینمون نشده شوهرمم همینجوریه البته هیچ کس از هیچ چیز زندگی ما خبردار نمیشه حتی خانواده خودم

❤️وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس چون همیشه تو برنده ای. آخه خدا همیشه دوتا دستاش برای تو پره.قربون مهربونیت برم خدا جونم❤️
من زیادم خودمونی نبودم اما خیلی بهشون محبت کردم.میرفتم از روز اول ظرفا رو میشستم و .... برا تک تکش پ ...

من انقدر از روز اول به مادرشوهرم احترام گذاشتم که خدا میدونه .به خاطرش با شوهرم دعوا میکردم .اما اون خیلی بد جوابمو داد .منم دیگه باهاش قطع ارتباط کردم ینی اصلا دیگه میل ندارم حتی تلفنی باهاش حرف بزنم .اصلا دست خودم نیست ...........چون واقعا جواب خوبی هامو با بدی داد

ذکر یونسیه :لا اله الا انت سبحانک انّی کنتُ من الظّالمین فَاسْتَجَبْنا له و نَجّیناهُ من الغم و کذلک نُنجیِ المومنین 

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

ببخشید اگه دوست داری میشه بگی مادرت چه مشکلی داره؟

اعصاب بی اخلاق نسبت ب خانواده دلش هیچی نیس ولی اعصابه دگ بد دهن خیلی بود  هرروز دعوا سر پنیر حتی سر اب سرد 

انقد ک بابام نمیومد خونه خسته میشد 

بابام کار میکرد تو خونه هم سرکار 

الانم پدرم کار میکنه تو خونه هم تحمل 

الان داداشم با مادرم سه سال حرف نمیزنه حتی بهش حمله میکنه میزنه دسته ‌شد نیس اعصاب شده داداشم  بیس سالشه 

میگه این زن مارو اعصاب روانی کرد همش جلو چشم ما دعوا دعوا بی احترامی میکه من بچم یاد میگیرم اعصاب ندارم درست میگه ولی زیادروی میکنه داداشم 

مادرم خیلی دوتا پسراشو دوسداشت مخصوصا این داداشمو بخاطرش مارو میزد  اخر سر   آه ما گرفتش مادرمو 

یادمه از ته دلم مجرد بودم گفتم خدا جواب کاراتو بده ک انقد مارو اذیت کردی بی دلیل 

خواهرم طفلی مادرم وقتی تصادف کرد دستشوییش هم میگرف کلفت بود  هجده سالش نشده بود میگف ترشیذی معتاد هم تو‌رو نمیاد بگیره  ای الان مادرم هرروز بخاطر پسرش ناراحته بددهنه پسرش عقده ی شده 

من بخشیدم ولی ته دلم ناراحتم میدونم دست خودش نیس ولی مارم اعصاب کرد بی اراده کرد  به محبت مردم زار بودم من فقط پدرم محبت میکرد الان مادرم بهتر شده اخلاقش یذره  یذره 

مثلا میرم خونشون خیلی رسمی سلام احوالپرسی اونم رسمی چون خودشونم اهل صمیمیت نیستن بیشتر وقتا خواهر شو ...

خیلی خوبه اینجوری 

جاری منم همینطوریه .البته اون هیچ خوبی نمیکنه فقط رسمی برخورد میکنه مادرشوهرم خیلی خیلی هواشونو داره 

ذکر یونسیه :لا اله الا انت سبحانک انّی کنتُ من الظّالمین فَاسْتَجَبْنا له و نَجّیناهُ من الغم و کذلک نُنجیِ المومنین 
2077
من انقدر از روز اول به مادرشوهرم احترام گذاشتم که خدا میدونه .به خاطرش با شوهرم دعوا میکردم .اما اون ...

هرکاری باهات کرده باشن به پای مادرشوهر من نمیرسن. ما هم خودم هم شوهرم کامل کات کردیم باهاشون

خیلی خوبه اینجوری  جاری منم همینطوریه .البته اون هیچ خوبی نمیکنه فقط رسمی برخورد میکنه مادرشوه ...

آره والا هر دو طرف آرامش دارن اینجوری مثلا ما خونه عوض میکنیم اثاث میبریم بعد دعوتشون میکنیم یا مسافرت میریم تا کسی بهمون زنگ نزنه متوجه نمیشه که رفتیم عروسیا عزا همه چی خودمون شرکت میکنیم کاری به خونواده ها نداریم کلا فقط احترام والسلام من رفتم بیمارستان نیم ساعت به زایمان گفتیم بهشون خخخخ

❤️وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس چون همیشه تو برنده ای. آخه خدا همیشه دوتا دستاش برای تو پره.قربون مهربونیت برم خدا جونم❤️
جان جان من فکر کردم ۱۸ سالته که خخخ صدسال زنده و سلامت باشی عزیزم

😁ن ۱۹ نزدیک ب ۲۰ هستم شماعم همینطور 

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫
هرکاری باهات کرده باشن به پای مادرشوهر من نمیرسن. ما هم خودم هم شوهرم کامل کات کردیم باهاشون

من عذاب وجدان دارم قطع رابطه کردم .اما به خدا دیگه اصلا دست خودم نیست .اصلا نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم .اخه خیلی دلم ازشون گرفته

2051
من عذاب وجدان دارم قطع رابطه کردم .اما به خدا دیگه اصلا دست خودم نیست .اصلا نمیتونم باهاش ارتباط برق ...

قطع رابطه درست نیست جانم کلا سرسنگین باش دیر به دیر برو زیاد صمیمی نشو مثلا بزار تا همسرت بگه کی بریمو بیایم هر حرفی نزن بخدا خیلی راحت تحملشون اینجوری

من عذاب وجدان دارم قطع رابطه کردم .اما به خدا دیگه اصلا دست خودم نیست .اصلا نمیتونم باهاش ارتباط برق ...

من انقدر مادرشوهرم بی مهر و عاطفه هست که همون عذاب وجدانم ندارم. کمر بسته بود به جدایی ما . هر کاری از دستش بر میومد کرد

دوست ندارم به گذشته برگردم چون برام بد بوده 

میخام حال زندگی کنم🌹

اگردوستداری تو زندگیت معجزه بشه😊😊💚💚💚حتما کتاب"سلام برابراهیم"بخون عاشقش میشی🌹🌹💚💜💚💜😍😍😍🙏🙏🙏
من انقدر مادرشوهرم بی مهر و عاطفه هست که همون عذاب وجدانم ندارم. کمر بسته بود به جدایی ما . هر کاری ...

ازین آدم که به کل باید دوری کرد والا

قطع رابطه درست نیست جانم کلا سرسنگین باش دیر به دیر برو زیاد صمیمی نشو مثلا بزار تا همسرت بگه کی بری ...

من بیشتر از تیکه های شوهرم به خاطر مادرش  عاجزم.مادره خودشم احترام نمیزاره منم گذاشتمش کنار .

دلخوشی از شوهرم ندارم از خانوادشم زده شدم

2104