2733
2734

دوستان خرید اینترنتی کردم اون بنده خدا هم چهارشنبه ارسال کرده واقعا ... از مبدا کرج به مقصد بندرانزلی ... با پیشتاز 

نمیدونم چرا نرسیده 😞🙁 کد رهگیری ۲۴ رقمی رو هم توو سایت رهگیری مرسوله میزنم تا یه جایی اطلاعات وارد شده ولی دیگه چیزی نذاشتن ... یعنی چی شده؟ بسته ام توو همون نقطه مونده؟ یا اطلاعات رو بروز نکردن نمیفهمم 🙁

الهی به امید خودت

کی سفارش دادی؟؟ امروز یا فردا باید برسه. چون 5 شنبه و جمعه بوده باشه ک نمیاد 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کی سفارش دادی؟؟ امروز یا فردا باید برسه. چون 5 شنبه و جمعه بوده باشه ک نمیاد 

سفارش رو که سه شنبه دادم . صبح چهارشنبه  ارسال کرد

یعنی پنجشنبه و جمعه بار پستی بین شهری رو جابجا نمیکنن؟

الهی به امید خودت

عزیزم 5شنبه و جمعه رو نباید حساب کنی. بعدم هر وقت میخوای سفارش بدی شنبه صبح قبل 12:30 برات بگو بفرستن 

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی
2738
برو پست شهرتون  من هروقت بسته ایم دیر میشه میرم پست شهرمون...اونجا بوده ولی نیاورده بودن هنوز

وای اعصاب اینکار رو ندارم! زنگ زدم به پست اونام همینکاری که خودم کردم رو کردن کد رهگیری رو وارد سامانه کردن حضوری هم برم لابد میگن بین بسته ها خودت بگرد! 

الهی به امید خودت
بستت توی همون نقطه نمونده.ولی بسته ها همیشه اول میره مرکز استان بعد فرستاده میشه شهرستان هاش.یکم صبر ...

اره از کرج میره رشت از رشت توزیع میشه بین شهرستانهاش فقط جای تعجبه که چرا از چهارشنبه هنوز به رشت نرسیده! کرج تا رشت که ۶ ساعت راهه زمینی!

حالا دوستان میگن پنجشنبه و جمعه کار نمیکنن.

میخوام تا اخر این هفته حتما برسه 😔😞

الهی به امید خودت
اره از کرج میره رشت از رشت توزیع میشه بین شهرستانهاش فقط جای تعجبه که چرا از چهارشنبه هنوز به رشت نر ...

چقد هولی بابا واسه من جنس از کرمانشاه اومد کرج قشنگ یه هفته طول کشید. 

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
چقد هولی بابا واسه من جنس از کرمانشاه اومد کرج قشنگ یه هفته طول کشید. 

هول نیستم همیشه خرید اینترنتی میکنم زود میرسه ولی اینبار مهمه .. شال هست میخواستم اخر هفته برم جایی سرم کنم

الهی به امید خودت
2706