2733
2734

بچه ها سلام. دوستم دعا گرفته از یه دعا نویس که مسیرش ازش خیلی دوره. یه سری دعا بهش داده گفته اینا رو همراه داشته باشی. اونایی که میدونن لطفا بگن منظورش از همراه داشتن چیه. بذاره توی لباسش یا تو کیفش بذاره کافیه

oliviia@

میشه میشه آخرین تاپیک ایشون رو گزارش بزنین؟ توروخدااااا😭😭😭😭

هرکی گزارش زد لایک کنه حس ششمی براش بگم هرچی خاس میگم براش تاجایی ک بتونم

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط اسم کاربریت😏😏😏😏😏😏

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2731
2738

با سنجاق بچسپونه به لباسش یا سوتین 

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
من دعای همزاد دارم وصل کردم شانه راستم‌ 

منم ی مدت وحشت داشتم مادرشوهرم رفته بود پیش دعانویس گفته بود همزاد داره عصرها هم خیلی عصبی میشه ...یه دعا بهش داد گفته همراهش باشه من گذاشتم کشو لباس هام

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2706