2737
2734

شربتِ آب‌لیموی تازه+عسل

فقط آبش خنکِ خنک باشه

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگ‌میتونی قرص پرگ ابز بخور ،یکم گرونه ولی هنو توی دهنته تهوعت میره،توی نت سرچ بزن،بدون عوارضه و هرداروخونه ای نداره

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
2738
قرص تقویتی دکترت بهت داده؟ مخصوصا گروه ب میگن کمبودش تهوع میاره حتما باز دکترت مشورت بگیر البته. سیر ...

اره حتما میخورم امشب سیرابی

برای سلامتی بچم یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید .💓🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
اگ‌میتونی قرص پرگ ابز بخور ،یکم گرونه ولی هنو توی دهنته تهوعت میره،توی نت سرچ بزن،بدون عوارضه و هردا ...

باشه .دستت درد نکنه

برای سلامتی بچم یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید .💓🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
عسل مگه تو بارداری بد نیست؟ 

نه کی گفته؟

خیلی زیادش بله

من الان ۱۱هفته هستم

از همون موقع که فهمیدم،تقریبا روزی دوقاشق عسل میخورم،مشکلی هم ندارم

اتفاقا عسل خودش یه ماده غذایی فوق‌العاده مقوی و پرخاصیت هست و مفید

ابتدا فکر میکردم مملکت وزیرِ دانا می‌خواهد،بعد فکر کردم شاید شاهِ دانا می‌خواهد،اما اکنون می‌فهمم مـِــلــَـتــــــِ دانا میخواهد....!                                                💕امیـــرکــبــیر💕
قرص اندسترون میخورم .ببین یبوست شدید هم هستم

چون چیزی تو معدت نمی مونه . منم تهوعم زیاد بود نمیتونستم چیزی بخورم فقط میوه میخوردم تا حداقل یبوست نگیرم ولی با این وجود6 کیلو کم کردم.بستنی بخور. چیزای خنک تهوع رو کمتر میکنه ولی حتما آمپول ب6 بزن خیلی تاثیر داره

دمیترون .من صبح با تهوع بیدارمیشم میزارم خالی شه اول😂بعدش قرص دمیترون میزارم روی زبونم تا خودش نرم بشه وبعد اب میخورم و دیگه دراز نمیکشم اگه درازکشیدی فایده نداره باز حالت بد میشه و سعی کن چنددقیقه بعد از قرص صبحونه هم بخوری خوب میشی برای کل روز

🙏اللَّهُمَ صَلَّی عَلیٰ مُحمَّد وَآل مُحمَّد 🙏
باشه .دستت درد نکنه

فداتم برا منم دعا کن 

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
2706