1874
1924

هيچ اتفاق و روز بدي موندگار نيست

مرا عهديست با شادي كه شادي آن من باشد ....🍃         زير برگه ي تمام ارزوهام رو خدا امضا زده💫❤️                  روزاي خوبي در انتظار من هستن 🧿🌈                         خداجونم براي من بهترينا رو ميخواد 😍

نحوه استفاده از تخفیف مواد غذایی بازار به‌روزرسان در ایام قرنطینه، ارسال رایگان در تهران و با یخچال درب منزل

کلا در حال درس خوندنم 

من چشامو میبندم خط چشم میکشم بعد انتظار داری چشام باز باش مچ تو رو نگیرم😉اگ  از هیچی من خوشت نمیاد تو کارای من سرک نکش من هر چیم، چ بد چ خوب قطعا برا تو ضرری ندارم ...التماس تفکر مرس...اینقد رشد کن بتونی اسمتو تو گوگل سرچ کنی🤙🏻یکیو خودت بزرگش میکنی ولی یکاری میکنی بقیع هم فک کنن بزرگع اکثر این ادما توخالی ان رستمم رستم نبود کع فردوسی رستمش کرد..اتفاقا همکار منم هم ایفون 11دارع هم اپل واچ اما من با شاسی بلند میرم سرکار اون با اسنپبه بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فکر میکنن خارج از محدودع توجهاتمع ...از ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم😎
1922
1911
1826
استاتر جریان پروفایلت چیه چرا اکثرا تو سایت اینو گذاشتن؟!

عزیزم چالش لاغریه فک‌کنم 

عکس پروفایل و‌ اسمم مربوط به سالهای آیندس 😄 من یه دختره کوچولوعه چشم دُرُشته عسلیم مث بچه گربه های ملوسی که آدم دلش ضعف میره براشون 😍میاوووو 😼🙀عاشق آرایش💄 و لباسایِ جینگولی 👗و دنیای دخترونه مم👠 شایدم این حسو مدیون همسرمم که با تموم وجودش منو ستایش میکنه و بهم حس زندگی و‌ زنانگی رو‌میده عاشقتم آقاییم👑💍❤ بهتر از من هست اما کسی نمیتونه من باشه 😏 شکست نخواهیم‌خورد حتی در پیری 😂پلنگه وای پلنگه🐆 پلنگه چشم قشنگه😂😐