2703
2553
عنوان

خانومای اهوازی ...ای وی اف های موفق دکتر نقاب بیاااین

| مشاهده متن کامل بحث + 4499 بازدید | 213 پست
خداروشکر عزیزم خدا حفظش کنه برات  برا ما هم دعا کن 🙏 حالا من آزمایشای ایمنی انعقادی رو دادم ...

سلام گلم . خیلی عجیبه که میگی برای دکتر نقاب مورد مثبت تو مطب ندیدی . آخه سایت نوبت دهیش چندین مورد بود؟؟

من پارسال پیگیر یه دکتر از تهران بودم خیلی وقتم گرفته میشد اما با کرونا دیگه میترسم برم . غیر از اون برای انتقال بعدش باید استراحت باشه . برای همین پیگیر دکتر نقاب شدم

سلام گلم . خیلی عجیبه که میگی برای دکتر نقاب مورد مثبت تو مطب ندیدی . آخه سایت نوبت دهیش چندین مورد ...

عزیزم الان برا ای وی اف پیش  نقاب میری ؟ 

منم هرچی فک میکنم خیلی رفت و امدش سخته برام برم تهران 

دیگه توکل بخدا جنینامو انتقال میکنم خدا خودش کمک کنه و بگیره خیلی منتظرم 

مرا هزار امید است و هر هزار تویی ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله گلم آزمایشها رو نوشته . انشاء الله نتیجه میگیری . عزیزم گرمی بخور قبل انتقال و شاد باش

عزیزم ایشالا شما هم نتیجه بگیری بار اول 

سیکلو شروع کردی ایشالا بیا اینجا بگو از روند کارت 

2720
عزیزم ایشالا شما هم نتیجه بگیری بار اول  سیکلو شروع کردی ایشالا بیا اینجا بگو از روند کارت&nbs ...

مرسی عزیزم . راستش دکتر آزمایشها رو نوشته . فقط چند وقتی فاصله انداختم . شاید ماهی دیگه برم پیگیر بشم . پناه برخدا با این کرونا

مرسی عزیزم . راستش دکتر آزمایشها رو نوشته . فقط چند وقتی فاصله انداختم . شاید ماهی دیگه برم پیگیر بش ...

ایشالا خیره عزیزم برو پیگیر شو‌ این کرونا رفتنی نیست 

2714
ایشالا خیره عزیزم برو پیگیر شو‌ این کرونا رفتنی نیست 

پشمالو  جان انشاالا برا انتقالت به نقاب بگو میخوام با سونو برام انتقال بدی انجام میده یه مقدار هزینه اش بیشتر میشه 

اللهم عجل لولیک الفرج 🙏
عزیزم میشه ادرس دکترت را بگی اینکه نوبت دهیش چطوره 

خیابان پهلوان مجتمع صدرا،طبقه دوم 

حضوری برو نوبت میدن گلم 

دستم‌ خورد خارج شدم  وای بر من،رمز عبور رو هم فراموش کردم☹️
پشمالو  جان انشاالا برا انتقالت به نقاب بگو میخوام با سونو برام انتقال بدی انجام میده یه مقدار ...

انجام میده با سونو ؟ 

مرسی گفتی عزیزم‌میگم‌بهش حتما

سلام دوستان. کسی بیمارستان امام آی وی اف کرده؟ دکتر نیکبخت برا آی وی اف خوبه؟ بیمارستان امام بخش آی وی افش بازه یا تعطیل؟ مراحل و هزینه هاش چطوره؟ لطفا راهنمایی کنید.

2706