2726

دوستان من تو‌سیکل ای وی افم یه بار انتقال دادم با دکتر نقاب که منفی شد 

موقع انتقال دیدم بدون سونو انتقال میده 

کسی مثبت شده باهاش ببینم همینطور بوده انتقالش ؟ 

دکترای دیگه اهواز چطور  بدون سونو انتقال میدن ؟

مرا هزار امید است و هر هزار تویی ..

سلام من دو بار پیشش انتقال دادم بار اول مثبت شد ولی بعد یه هفته بتام صفر شد

بار دومش دوماه بعدش بود کلا منفی شدم

بعد یازده سال باردار شدم لطفا برای بسلامتی دنیا اومدن دوقلوهام دعا کنین محتاجم به دعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اهواز پیش نیکبخت و نقاب انجام دادم باز نقاب بهتر از نیکبخت بود 

هردو دکتر بعد کلی تحقیق میرفتم پیشون ولی بی نتیجه

بعد یازده سال باردار شدم لطفا برای بسلامتی دنیا اومدن دوقلوهام دعا کنین محتاجم به دعا
2728

کلا بیشتر دکترا بدون سنو انتقال میدن اهواز که کلا دستگاه های جنین خوبی ندارهه

من الان میرم اصفهان که خیلی هم امار مثبتشون بالاست اگه شنیده باشی دکتر کلانتری و احمدی ولی پرسیدم گفتن بدون سنو انتقال میدن. قبلش عکس رنگی رحم میبینن و عمق میگیرن بعد انتقال میدن.تا عکس رحم و شکل رحم نبینن انتقال نمیدن ولی من پیش نقاب و نیکبخت رفتم اصلا عکس نخواستن و رحم چک نکردن الانم با مشکل بر خوردم تو سنو رحمم یکم مشکل داشت گفتن برو عکس رنگی بگیر واقعا اگه رحمم مشکل داشته باشه خدایی نکرده نقاب و نیکبخت نمیبخشم تا قیامت 

کلا بیشتر دکترا بدون سنو انتقال میدن اهواز که کلا دستگاه های جنین خوبی ندارهه من الان میرم اصفها ...

ممنون عزیزم ازینکه جواب دادی 

شما مشکلت چی بود ای وی اف کردی ؟ 

والا منم منفی شدم پیشش 

اتفاقا جالب بود برام من اصلااا عکس رنگی رحم ازم نخواست 

زود رفتم تو سیکل 

حالا این ماه میخوام بهش بگم برام خراش بده قبل انتقال 

فقط قبل انتقال روز ده سیکل ضخامت اندومتر رو چک کرد 

ممنون عزیزم ازینکه جواب دادی  شما مشکلت چی بود ای وی اف کردی ؟  والا منم منفی شدم پیشش&n ...

من تنبلی تخمدان دارم شوهرم ضعیفه

خودم از اون دسته ادم هایی بودم که تعریفش میدادم ولی خیلی اشکال داشت توی درمانش الان فکرش میکنم پشیمونم از اون همه وقت و هزینه

خودم از اون دسته ادم هایی بودم که تعریفش میدادم ولی خیلی اشکال داشت توی درمانش الان فکرش میکنم پشیمو ...

اره مرحله به مرحله و‌اصولی پیش نمیره باید حتما انتقالا منفی شه تا چکاب بدن 

نمیدونن ما چقد روحمون لطمه میخوره با هر انتقال منفی 

اره مرحله به مرحله و‌اصولی پیش نمیره باید حتما انتقالا منفی شه تا چکاب بدن  نمیدونن ما چقد روح ...

من منفی شدم واسه مرحله بعدش کار خاصی نکرد فقط جنین پنج روزه کرد قبلش سه روزه بود

من الان اصفهان اولین کاری که کرد ازمایش ایمنی انعقادی واسم نوشت و عکس رنگی

منم احتمالا خودم برم این سه تارو بدم این ماه 

شاید خدایی نکرده مشکلی باشه 

من منفی شدم واسه مرحله بعدش کار خاصی نکرد فقط جنین پنج روزه کرد قبلش سه روزه بود

عزیزم ایشالا که اصفهان نتیجه میگیری ‌‌سختی راه یادت میره 🙏

من الان اصفهان اولین کاری که کرد ازمایش ایمنی انعقادی واسم نوشت و عکس رنگی

مادر منتظر عزیزم رفت و امد اصفهان سخت نیست؟ کمی از روال نوبت دهیش و معطلیهاش لطفا توضیح بده ..منم احساس میکنم نقاب سرسری و بدون بررسی فقط میفرسته توی سیکل و بعدش هم انتقال

خدایا سپاسگزارم
2706