1874
1924

بعضیا خشگلن ولی نمک ندارن ب دل نمیشینن.. ولی جذابا همیشه دلنشینن

شمایی ک داری امضامو میخونی..آره با خوده خودتم.. از خدا میخوام ترو ب همون آرزویی ک تو فکرشی برسونه..   میشه با اون قلب مهربونت،تو اون قنوت دستات، واسه سلامتی داداشم صلوات بفرسی؟؟ آخه منو خانوادم خیلی ب صلواتت محتاجیم   اللهم صل علی محمد وآل محمد

هیچکدوم

نمک 🙂

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922
1911

جذابیت،،چون دیدم طرف تک تک اعضای صورتش خیلی زیبا بوده ولی چهرش به دل ننشسته،وخیلی هارو دیدم چهره معمولی داشتن ولی بی نهایت جذاب بودن و از نظر بقیه خوشگل

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که پس خدا کجاست؟یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه❤🙂

جذابیت!!!

ببین من کلی دوست و رفیق دارم چه دختر چه پسر هم خوشگل هم معمولی،میگم جذابیت مهمه چون دوست خوشگل و خوش قیافه دارم فقط خوشگله نچسب ولی رفیق دارم با قیافه معمولی ولی جذاب آدم نا خودآگاه میخاد وقت بیشتری باهاشون باشع،جذابیت چیزی نیس آدم بتونه بدست بیاره ذاتیه بنظرم...

سیگار دیدم دستت،سیگار کشیدم که ترک کنی،گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ....🚬نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه باهات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️
1826

من تعریف نمبکنم الان نریزیذ رو سرم 🤦من خیلی جذابیت دارم 

وبعضی وقتا این خیلی بده 

بعضی وقتا آرایش ی میکنم که همونم خواهرم کرده لباسی می‌پوشم ک همونو خواهرم پوشید اما من وحشتناک میام تو چشم 

که قبلاً مادرم نمی‌ذاشت حتی رژ بزنم🤦آنقدر ک میرفتم تو چشم 

همه میگن جذابی

گر تو با بد بد کنی پس فرق چیست؟💜

بین این دو جذابیت

اگ از هیچی من خوشت نمیاد تو کارای من سرک نکش من هر چیم، چ بد چ خوب قطعا برا تو ضرری ندارم ...التماس تفکر مرس...اینقد رشد کن بتونی اسمتو تو گوگل سرچ کنی🤙🏻یسریامث میمونی میمونن ک براشون الماس میخری میرن میفروشن موز میخرن همینقد بی لیاقت...🤙🏻یکیو خودت بزرگش میکنی ولی یکاری میکنی بقیع هم فک کنن بزرگع اکثر این ادما توخالی ان رستمم رستم نبود کع فردوسی رستمش کرد..اتفاقا همکار منم هم ایفون 11دارع هم اپل واچ اما من با شاسی بلند میرم سرکار اون با اسنپبه بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فکر میکنن خارج از محدودع توجهاتمع ...از ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم😎