2737
2734
عنوان

لطفا بیاین بهم کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 163 بازدید | 25 پست
بهش بگو یه باغچه اونجا درست کنه هر پنج شنبه جمعه برین برا آرامش و عوض شدن حالش

هدفش دائمیه میدونید خیلی وابسته پدر مادرشه دوس داره هرروز هفته اونجا باشه

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ست طبیعیه یکم بزرگتر شه دیگه از این وابستگی خبری نیست نترس

امیدوارم

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
خب وقتی آدمای خوبی هستن و شوهرت اونجاخوشحاله چراکه ن خیلیم خوبه

اونا خیلی خوبن من یکم ادم انزوا طلبی هستم اونجا همیشه شلوغه و مهمون دارن هرچند هم خونه جدا بسازیم اونجا دیگه ارامش معنا نداره

2728
من خودمم روستا زندگی میکنم روستامونم  امکاناتش تقریبا خوبه اما به نظرم همون شهر بمون چون فردا ...

منم ب این چیزا فکر میکنم دودل میشم

من رو ب رو خونه مادرشوهرم میشینم جاری هامم دو طرف میشنن😑 خوبیم خداروشکر

خداروشکر ان شالله اگ رفتیم رابطمون همینطور بمونه

اونا خیلی خوبن من یکم ادم انزوا طلبی هستم اونجا همیشه شلوغه و مهمون دارن هرچند هم خونه جدا بسازیم او ...

عزیزم خودت هرجورصلاح میدونی بشین فکراتوبکن من خانواده شوهرم اصلا رفت وآمدی نیستن واسه همین من دوست داشتم پیش اونازندگی میکردیم ولی نشد.واقعا زندگی باآدمایی که خیلی رفت وآمددارن سخته.توبری اونجاهی بایدجلوشون دولا راست بشی.من فک کردم رفت وآمدی نیستن واسه همین گفتم بری الانم نظرم عوض شد

دخترم تمام هستیمه💕برای عکس تگم کنید😘
عزیزم خودت هرجورصلاح میدونی بشین فکراتوبکن من خانواده شوهرم اصلا رفت وآمدی نیستن واسه همین من دوست د ...

هم خوبه هم بد نمیدونم چکار کنم ممنون از راهنماییت دوستم،⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩

2738
چرا

سلام میشه درخواست دوستی منو قبول کنی باهاتون عرض خصوصی داشتم 

میشه از ته دلتون برام صلوات بفرستین یک سری انسان های وارسته ای هستند که رفتارهای خوب دارند اما اعتقاد دینی ندارند صفت پنهانی این افراد کفر است .