2410
2553
عنوان

لطفا بیاین بهم کمک کنید

163 بازدید | 25 پست

۸ساله ازدواج کردم رابطم با خانواده همسرم عالیه همسرم کارمند و شغل دوم و سوم هم داره وضع مالی خوبه خدارو شکر پدر و مادر همسرم روستا زندگی میکنن نزدیک هست به شهرمون نیم ساعت فاصله داره واینکه روستاشون از نظر امکانات و ساخت خونه ها و فرهنگ مردمش خیلی خوبه

همسرم میگه باید بریم پیش اونا زندگی کنیم همه چیز رو تامین میکنم برات خونه میسازم و....فقط دوس دارم پیش اونا زندگی کنم از شهر خستم

واقعا موندم چکار کنم تا الان هیچی نگفتم خیلی دو دلم دوتا بچه کوچیک هم دارم لطفا نظراتون رو با شرایطی ک گفتم بگید خواهرانه

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من بودم میرفتم ی مقدار هم دستتون جلو میفته تو زندگی هم روستا آب و هواش بهتره سالم تره بچه هاتم ک میگی راهی نیس تا شهر میرن و میان

من خودم فردوسی مشهدم از مشهد فاصله داره بیست دقبقه بهش میگن خارج شهر ولی از شهر کم نداره و واقعا هم راضیم ک اینجا زندگی میکنم

ممنونم خدا جون...
اگه با خانوادش مشکلی نداری برو آدم هرجا که هست باید احساس خوشبختی کنه کنار عزیزانش مکانش مهم نیست

باهم خوبیم اما یه ترسی تو دلمه دل کندن از شهر سخته پدر و مادرش جوون هستن نیازی به ماهم ندارن

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
برا کسی که تو شهر بزرگ شده سختشه و بعد ها امکانات تحصیل و تفریح برا بچه هات محدود تره. این تصمیم منا ...

واقعا همینطوره اما همسرم هوایی شده و معلومه میخواد بره

من بودم میرفتم ی مقدار هم دستتون جلو میفته تو زندگی هم روستا آب و هواش بهتره سالم تره بچه هاتم ک میگ ...

امیدوارم اگه رفتیم رابطمون خراب نشه

2714

من خودمم روستا زندگی میکنم روستامونم  امکاناتش تقریبا خوبه

اما به نظرم همون شهر بمون چون فردا که بچه هات بزرگ شذن شاید خواستن کلاس ورزشی ای آموزشی ای برن که توی روستا این چیزا نیست و رفت آمد هر روز به شهرم برا رفتن به یه کلاس سخته

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
وضع مالیتون که میگی خوبه یه ماشین شخصی بخر بنداز زیر پات راحتی، فاصله هم کمه تا شهر

ماشین داریم خیلی دودلم

میدونی خیلی بچه دوست هستن میترسم رو تربیتشون تاثیر بزارن میگن فقط هرچی بچه بخواد وبگه درسته هروقت میریم پسرم رو کشون کشون میاریم از بس بهش بها میدن

2706