1954
1955
عنوان

لطفا بیاین بهم کمک کنید

97 بازدید | 25 پست

۸ساله ازدواج کردم رابطم با خانواده همسرم عالیه همسرم کارمند و شغل دوم و سوم هم داره وضع مالی خوبه خدارو شکر پدر و مادر همسرم روستا زندگی میکنن نزدیک هست به شهرمون نیم ساعت فاصله داره واینکه روستاشون از نظر امکانات و ساخت خونه ها و فرهنگ مردمش خیلی خوبه

همسرم میگه باید بریم پیش اونا زندگی کنیم همه چیز رو تامین میکنم برات خونه میسازم و....فقط دوس دارم پیش اونا زندگی کنم از شهر خستم

واقعا موندم چکار کنم تا الان هیچی نگفتم خیلی دو دلم دوتا بچه کوچیک هم دارم لطفا نظراتون رو با شرایطی ک گفتم بگید خواهرانه

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

من بودم میرفتم ی مقدار هم دستتون جلو میفته تو زندگی هم روستا آب و هواش بهتره سالم تره بچه هاتم ک میگی راهی نیس تا شهر میرن و میان

من خودم فردوسی مشهدم از مشهد فاصله داره بیست دقبقه بهش میگن خارج شهر ولی از شهر کم نداره و واقعا هم راضیم ک اینجا زندگی میکنم

میشه هرکی امضامو دید واسم دعا کنه خدا به منم ی نی نی صحیح و سالم بده و واسم یک صلوات بفرسته🌹🌹
1965
اگه با خانوادش مشکلی نداری برو آدم هرجا که هست باید احساس خوشبختی کنه کنار عزیزانش مکانش مهم نیست

باهم خوبیم اما یه ترسی تو دلمه دل کندن از شهر سخته پدر و مادرش جوون هستن نیازی به ماهم ندارن

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
برا کسی که تو شهر بزرگ شده سختشه و بعد ها امکانات تحصیل و تفریح برا بچه هات محدود تره. این تصمیم منا ...

واقعا همینطوره اما همسرم هوایی شده و معلومه میخواد بره

من بودم میرفتم ی مقدار هم دستتون جلو میفته تو زندگی هم روستا آب و هواش بهتره سالم تره بچه هاتم ک میگ ...

امیدوارم اگه رفتیم رابطمون خراب نشه

1967
امیدوارم اگه رفتیم رابطمون خراب نشه

من رو ب رو خونه مادرشوهرم میشینم جاری هامم دو طرف میشنن😑

خوبیم خداروشکر

میشه هرکی امضامو دید واسم دعا کنه خدا به منم ی نی نی صحیح و سالم بده و واسم یک صلوات بفرسته🌹🌹

من خودمم روستا زندگی میکنم روستامونم  امکاناتش تقریبا خوبه

اما به نظرم همون شهر بمون چون فردا که بچه هات بزرگ شذن شاید خواستن کلاس ورزشی ای آموزشی ای برن که توی روستا این چیزا نیست و رفت آمد هر روز به شهرم برا رفتن به یه کلاس سخته

چیزی که لایقشیم و چیزی که گیرمون میاد ٬ هرگز در تعادل نیست. ظاهراً خدا علاقه زیادی به انصاف نداره!
وضع مالیتون که میگی خوبه یه ماشین شخصی بخر بنداز زیر پات راحتی، فاصله هم کمه تا شهر

ماشین داریم خیلی دودلم

میدونی خیلی بچه دوست هستن میترسم رو تربیتشون تاثیر بزارن میگن فقط هرچی بچه بخواد وبگه درسته هروقت میریم پسرم رو کشون کشون میاریم از بس بهش بها میدن

1976
بهش بگو یه باغچه اونجا درست کنه هر پنج شنبه جمعه برین برا آرامش و عوض شدن حالش

هدفش دائمیه میدونید خیلی وابسته پدر مادرشه دوس داره هرروز هفته اونجا باشه

بچه ست طبیعیه یکم بزرگتر شه دیگه از این وابستگی خبری نیست نترس

امیدوارم

خب وقتی آدمای خوبی هستن و شوهرت اونجاخوشحاله چراکه ن خیلیم خوبه

اونا خیلی خوبن من یکم ادم انزوا طلبی هستم اونجا همیشه شلوغه و مهمون دارن هرچند هم خونه جدا بسازیم اونجا دیگه ارامش معنا نداره

من خودمم روستا زندگی میکنم روستامونم  امکاناتش تقریبا خوبه اما به نظرم همون شهر بمون چون فردا ...

منم ب این چیزا فکر میکنم دودل میشم

1718