2726

جزء خوانی قرآن کریم. به نیت سلامتی  امام زمان(عج) و هدیه به اموات و حاجت روایی شرکت کننده ها در ختم 🙏🙏 مهلت تا آخر ماه صفر

جزء اول : برداشته شد🙏

جزء دوم: برداشته شده 🙏

جزءسوم:برداشته شده 🙏

جزء چهارم:

جزء پنجم:

جزء ششم:

جزء هفتم:برداشته شد🙏

جزء هشتم:برداشته شده🙏

جزء نهم:

جزءدهم:

جزءیازدهم:

جزءدوازدهم:برداشته شده

جزءسیزدهم:

جزء چهاردهم:برداشته شده

جزء پانزدهم:

جزءشانزدهم:

جزءهفدهم:

جزءهجدهم:برداشته شد🙏

جزءنوزدهم:

جزء بیستم:

جزء بیست ویکم:برداشته شده 🙏

جزء بیست ودوم:

جزء بیست وسوم:

جزء بیست وچهارم:

جزء بیست وپنجم:

جزء بیست وششم:برداشته شد🙏

جزءبیست وهفتم: برداشته شد🙏

جزء بیست و هشتم: برداشته شد🙏

جزء بیست و نهم:برداشته شد🙏

جزء سی ام:  برداشته شد🙏

لطفا جزء مورد نظرتون رو اعلام کنید. التماس دعا

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم

مامانا واسه منم دعا کنید

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جز ۱۰ رو میخونم 

قبول باشه عزیزم 

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم
۲۵ من میخونم

قبول باشه عزیزم