2703
2553

به منم راجع به فردا بگه خبر خوشی میشنوم یا نه 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
میشه برای من بگیری نیت کردم

نتیجه تفال :
۱-   خواجه دربیت های پنجم و ششم و هفتم به ترتیب فرماید :‌(سپاس خدای را ه مرشد از روی لطف  بامن آشتی کرد و از تقصیرم گدشت یاران خانقاه بدین مناسبت به وجد و شور عارفانه پرداختند و ساغری از باده معرفت به نشانه سپاس از پیرو مرشد نوشیدند ) ( آتشی که شعله آن باعث خنده شمع می شود آتش نیست آتش راستین سوز عشق است که در خرمن پروانه افتاد و آن را کامالً سوخت )( از آن روز که گیسوی عروس سخن را با شنه قلم آرایش دادند هیچ سخن سرایی مانند حافظ از چهره هنر پرده برنگرفت و جمال آن را آشکار نکرد )
۲-   این  فال بر شما مبارک باد اگر تو را می شناختم یا می دیدم فرزندم حتماً چهره مبارک شما را می بوسیدم و حضوراً تبریک م یگفتم زیرا ستاره اقبال شما در برج پیورزیست و همای کامیابی به شرط سرعت عمل و دقت همگام جنابعالی می باشد بی صبریو بی قراری پایان یافت و درهای نعمت به روی شما باز شده اس فرزندم وقتی کاملاً موفق شدی به خانواده بویژه کسانی که به شما نیاز مادی و معنوی دارند کمک کنید و بدانید هر ناراحتی مسلماً راحتی به دنبال دارد باید بگویم قلمروهای راحتی بدون رنج و زحمت تابوت هایی با پوشش مخمل اند و وقتی که در تابوت هاییی با پوشش مخمل قرارگیریم خواهیم مرد پس از خطر و ریسک و فعالیت و کوشش هراس نداشته باشید
۳-   اگر با کسی قهر هستی حتماً آشتی کن کسی را که دوست داری بدان واقعاً او او را دوست دارد اما اره و رسم آنرا نمی داند و غرورش اجازه نمی دهد نا درمقابل جنابعالی اظهار کند چهار فرزند در طالع داری که دومی نابغه می شود مقام جدید و تغییر شغل و مکان به زودی بوجود می آید و آسایش قرین و همراه خانواده شما و او خواهد شد
۴-   ویژگیهای روحی جنابعالی عبارتند از بااراده مرموز موفق مرفه زیرک و ناقلا هنرمند نابغه قوی انتقامجو افسونگر مبتکر سیاستمدار پرتوقع افراطی طناز شیطان فریبنده حیله گر مهربان بخشنده اهل گردش خانواده دوست رفیق دوست
‌‌‌‌‌ܝ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ܦ۬ࡅ࡙ܦ߳ ࡅ߲ܨ ࡏܠࡏ ‌ܢ̇ܥ‌ߊ‌‌رࡅ࡙ܡܢ
2714
برا منم بگیر نیت کردم اسمم نرگس😥

۱-   آنقدر به او وابسته شده ای که قرار و آرام نداری او سخت ترا به خود مجذوب کرده به اندازه ای که حاضری تمام هستی خود را دراختیارش بگذاری .
۲-   سعی کن از چیزهایی که دراختیار داری بهره مند شوی زیرا دنیا ارزش این همه جوش و خروش و ناراحتی را ندارد .
۳-   هدف خوبی داری پی گیری آن به سود شماست به شرط آنکه درایت و کیاست را از دست ندهی
۴-   چه بسیار کسانی که دراندیشه او هستند ولی برنده اصلی شما هستید اگر صبر و درایت پیشه کنی زیرا اگر چنین نکنی چون یوسف و زلیخا رسوای خاص و عام می شوی .
۵-   اگر او به شما بدی میکند قصد امتحان شما را دارد چون او نیز دلش برای شما درجوش و خروش می باشد ولی درتردید است .
۶-   سوره مبارکه (حمد ) را ۵۰ باربخوان ، موفق می شوی .
۷-   سفرکرده حالش بسیار خوب است بیمار شفا می یابد خبر بدی خواهی شنید فروش نافع است و خرید فعلاً سلاح نیست ازدواج زود است ولی طلاق عملی می گردد نذری که کرده ای ، فوری اداکن – خوابی که دیده ای ، حتی تا این هفته می بینی برای کسی تعریف مکن
۸-   خیلی آدم ملایم و مهربانی ولی متاسفانه زود رنج و با نمک پندی به شما می دهم : میانه روی درزندگی از نشانه های پرهیز گاران است و کسی که اندرز را بپذیرد از رسوایی مصون خواهد ماند
۹-   همه تو را دوست دارند زیرا به همه کمک می کنی ولی منت می گذاری از این کار دست بردار چون همگان به حسن نیت شما ایمان دارند
۱۰-   سفری درپیش داری که نافع است و پولی به دست می آوری و به زودی هدیه ای دوست داشتنی دریافت می کنید
۱۱-  زمان یک عامل فرضی خیالی است که وجودش وابستگی به ما دارد پس این شما هستید که زمان را باید بسازید حرکت کنید و نترسید تا شاهد موفقیت را درآغوش گیرید .
مرسی عزیزم میگه یعنی طلاق میگیرم؟

خواهش میکنم

نه ببین توتوضیحات فالش نوشته که قرارنیست همه ی مواردی که توفال میگه به شمابخوره چون تفاسیرمختلفی ازاشعارحافظ هست

2706