2726
عنوان

پیرسینگ بینی

186 بازدید | 17 پست

نظرتون چیه؟عاشقشم میخوام نگین ریزبزارم،بینیم خوش فرمه ولی ی قوز کوچیک داره ازروبرو معلوم نیس اصن ولی ازنیم رخ چرا، خوشکل میشه؟

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بینی منم مثل شماست خواستم بزنم ولی گفتن ممکنه تا بحال کسی برامدگی بینیت ب چشممش نیومده ولی وقتی نگین بزنی بیشتر متوجه برامدگیت میشن

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2728
بینی منم مثل شماست خواستم بزنم ولی گفتن ممکنه تا بحال کسی برامدگی بینیت ب چشممش نیومده ولی وقتی نگین ...

وای چ بدمیشه

دردداشت؟عکس میشه بدی؟

من همزمان با ناف زدم نافم اینقد درد داشت اصلا یادم نمیاد بینیمم درد گرفت یا نه 

ولی کلا یه لحظه اس

بعدش دیگه درد نداشت

فقط باید هرروز با یه مایع آنتی‌باکتریال میشستمش 

الان من حلقه دارم 

نگین بود اول 

عوضش کردم 

اینه الان

Instagram📷me_in_netherlands 
اینه  خودم عاشقشم

چه خوشکله عزیزم،چقدهزینت شد؟عفونت نکرد،فقط ازدردش میترسم یساله اجازه نمیده شوهرم امروز گفت دلت میخواد بروپیرسینگ،وای ینی برامنم مث شما خوشکل میشه؟

چه خوشکله عزیزم،چقدهزینت شد؟عفونت نکرد،فقط ازدردش میترسم یساله اجازه نمیده شوهرم امروز گفت دلت میخوا ...

من ایران زندگی‌نمیکنم عزیزم

اینم پارسال همینجا زدم 

عفونت اصلا تاحالا نکرده

فقط باید یه ماه اول روزی دوبار با مایع آنتی‌باکنریال بشوری

دردشم میگم یه لحظه اس 

Instagram📷me_in_netherlands 
من ایران زندگی‌نمیکنم عزیزم اینم پارسال همینجا زدم  عفونت اصلا تاحالا نکرده فقط باید یه ماه ...

خیلی ممنون وقت گزاشتی خوشکلم ،فردا میرم ببینم چی میشه،امیدوارم برامنم دردنداشته باشه

2706