2733
2739

خانما میخوام برای پوستم لایه بردار بگیرم اما نمیدونم چی بگیرم 🤷‍♀️

نظرات دیجی کالا هم خیلی ضد و نقیصه ☹️ شما از چه لایه برداری استفاده کردین که راضی بودین؟ 

نوع پستتون هم بگین بی زحمت😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من پوستم خشک و حساسه گاهی خیلی کم از لایه بردار های حاوی مقدار کمی آلفا هیدروکسی اسید aha استفاده می کنم و راضیم.

از برند ordinary می گیرم معمولا

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.

من خودم با قهوه و عسل انجام میدم یا سفیدآب

ولی فکرکنم شون لایه بردار دارع و ماسک های فریمن هم فکرمیکنم لایه بردار داشته باشن ک اوناام خوبن

Make beautiful your inside esprit, that be same your inside and outside personality 🌈Student psychology🌈
2738
من خودم با قهوه و عسل انجام میدم یا سفیدآب ولی فکرکنم شون لایه بردار دارع و ماسک های فریمن هم فکرمی ...

منم از سفیداب استفاده میکنم اما اینا که جای جوش رو از بین نمی‌بره، روی گونه م جوش بوده و دست کاری کردم الان جاش مونده

عزیزم جدیدا گرفتین؟ قیمتش رو یادتون هست؟  الان سرچ کردم دیجی کالا نداشت

من ایران نیستم متاسفانه . قیمتش به پول اینجا خیلی مناسبه

فکر کنم این انلاین شاپ ها بتونن بیارن

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
2706