1920
1924

۷ ۸ ماه پیش تو ابن شرکتی که الان کار میکنم استخدام شدم 

همون موقع هرچی دنبال کار میگشتم پیدا نمیشد همشون مجرد میخواستن منم اینجا تو فرم استخدام نگفتم متاهلم 

این دروغ همینجور مونده تا الان که بیمه م شدمو حسابی جا افتادم حالا نمیدونم چیکار کنم بگم یه جوره نگمم یه جوره دیگه

گیر افتادن 😑

يا قاضي الحاجات🙏🏻❤️

وا 

واسه استخدام شناسنامتو نگاه نکردن مگه؟؟؟

شراب خانه و میزقمار میخواهد*بنی امیه حمار و خمار میخواهد* بنی امیه فقط مردمان بی طرفی* به بی تفاوتی روزگار میخواهد* بنی امیه فقط شیعیان نادانی* فریب خورده و بی اختیار میخواهد* بنی امیه علی را میانه ی میدان*بدون دُلدُل و بی ذوالفقار میخواهد*بنی امیه امام جماعتی اهلِ*نماز و روزه ولی بی بخار میخواهد* بنی امیه امام و رئیس جامعه را*عبا به دوش ولی تاجدار میخواهد* بنی امیه سیاستمدار بی خطری* که با یزید بیاید کنار میخواهد* فریب کارو ندانم بکارو سازش کار* از این قبیل سیاستمدار میخواهد* بنی امیه فقط آن شریح قاضی را* که وقت فتنه بیاید به کار میخواهد* بنی امیه اَبا شهوت و اَبا شکمی* نزول خواره و بی بندوبار میخواهد* که هرچه میکشد اسلام از منیّت ماست*حسین جان به کف و جان نثار میخواهد* که هرچه میکشد اسلام از جهالت ماست* علی بصیرت عماروار میخواهد* کسی که ماه بنی هاشم است سقایش*حضور در وسط کارزار میخواهد* کسی که ماه بنی هاشم است سربندش*سپاه حرمله را تار و مار میخواهد* کسی که ماه بنی هاشم است مهتابش* لبان تشنه،دلی بی قرار میخواهد* در انتظار نشستی، در اتتظار بایست* هنوز حضرت معشوق یار میخواهد...

تهرانی ها، انواع گوشت و مرغ تازه را در دوران قرنطینه از ما بخرید

1922

خب فعلا چیزی نگو اگه حالتی شد که داشتی لو می رفتی بگو بعدا ازدواج کردی

دبگه قرار نیست کارمندانشون تا اخر عمر اجباری مجرد بمونن که! راهبه که استخدام نکردن😐

این دود سیه فام که از بام وطن خاست/ از ماست که بر ماست    وین شعله سوزان که برآمد ز چپ و راست/ از ماست که برماست   گر جان به لب ما رسد از غیر ننالیم، با کس نسگالیم/ از خویش بنالیم که جان سخن اینجاست، از ماست که برماست
1911
1826
زمان کی بیمه کنن مشخصه زیر بیمه همسرتی

نه اگه میفهمیدن بهم میگفتن اصلا متوجه نشدن خودمم رفتم از کارمند بیمه تامین اجتماعی پرسیدم گفت نمیفهمن

يا قاضي الحاجات🙏🏻❤️