2703
2553

خانما من چیکار کنم

هی بهم پیام میدن عکس بچتو بفرست عکسشو بفرست

بعد میزارن پروفایلشون

غریبه نیستنا

پدر و مادر خودم برادرم هستن دختر عموم و ...

ولی من دوست ندارم عکس بچم بزارن پروفایل

یکی دوبار مودبانه گفتم

مسخره کردن که چشم زدن چیه و فلان و بهمان...

اما وااااقعا بچه م تا چند وقت نا آرومی میکرد

چیکار کنم آخه؟

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

بگو عکساش همه تو گوشیم پاک شد و گوشیم اصن ریسیت شد

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو عکساش همه تو گوشیم پاک شد و گوشیم اصن ریسیت شد

خب میگن همین الان بگیر ازش بفرست

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2720
خب میگن همین الان بگیر ازش بفرست

اینو دیگه من شرمنشونم😊

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
وااا دوسش دارن خب از بس ب چشم معتقدي سرت ميادا

خب وقتی میزارن واقعا هم نا آرومی میکنه

2714

الان یه عده میریزن سرم ولی بخدا ابجی جونم منم خودم اصلا عکس پسرم روپروفایل نذاشتم ولی خواهرای شوهرم واییم میذاشت یه مدت بچه م شدید بیقرار شد من ب چشم ونظر اعتقاد دارم واسه اینکه حتی قران هم اعتقاد راره وواسش ایه داره .همون وان یکاد بخون واسش خوبه

❣️پروفایلم عکس خودمه ور ندارید لطفا❣️تنهایی هام رو با گلدوزی پُر میکنم و به رویاهام نقش میزنم🙃🪷بقیه امضا👇اونجا که حمید عسکری میگه: هیچکی مثه من تورو دوس نداره اینو از تو چشام میتونی بخونی،تو بودی جونم و عمرم و کسی که میخواستمو قسمِ راستمو که میخوای بدونی🥺💔* به چشمانم نگاه کرد وگفت؛ بگو دوباره به این جهان بازخواهیم گشت ومرا...حتی اگر درختِ گیلاسی آفریده شده باشم باز خواهی شناخت😔💔* یه چی بگم همین الان یادم اومد یادش بخیر سریال  چار خونه رو بچگیام میدیدم ساعت ۱۱ از شبکه سه پخش میشد،مامانم میگفت برو بگیر بخواب بچه دیروقته ولی مگه میشد همه ببینن من نه؟ یادمه شنبه ( جواد رضویان) با این حلبای روغن و یه چوب و چن تا نخ گیتار درست کرده بود منم پیله کرده بودم به بابام که باید واسم درست کنی😅😂تهش رفت یه دونه از این اُرگا واسم خرید گفت اونو بیخیال شو دختر ولی من هنوز فک میکنم به اون حلب روغن و این اهنگ قیسمت نَمیشه اینگار 🙂 یااونجا که میگفت هینگااامه هینگامه😁😥.میدونید ولی هیچ وقت قسمت نشد اونی که باید🙃}}}}* 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️یه چیزی میگم اینو ازمن کاش یادت باشه،جنگی میجنگه حتی اگه کالج پاش باشه👊✌️ 
خب وقتی میزارن واقعا هم نا آرومی میکنه

چون معتقدي زيادي.

ب هر حال عكس بچته ميتوني تصميم بگيري.

بگو گوشيم خورد زمين بردم تعمير همه چيش پاك شد

دوربينمم خراب شد نميتونم باش عكس بگيرم

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  

من به هیچ کس اجازه نمیدم بزاره چه طرف خودم چه همسرم برامم مهم نیست ناراحت میشن یا نه کلا مخالفم با گذاشتن عکس بچه رو پروفایل مگه البوم خاطره هاست !

⭕️⛔️💯📵❌بحث با ابله ممنوع❌⛔️📵💯 ⭕️
من به هیچ کس اجازه نمیدم بزاره چه طرف خودم چه همسرم برامم مهم نیست ناراحت میشن یا نه کلا مخالفم با گ ...

والا منم یکی دوبار گفتم بهشون

باز میزارن

😪

ببین اصلا اهمیت نده به حرفاشون .یه جوری بپیچون.من پسرم خیلی تپل و چاق بود و اگه تو غذاش گوشت نبود لب نمیزد.باور کن اینقدر گفتن و گفتن ،حتی با پررویی که چه کردی که اینقدر چاق شده.که یهو بچم آب شد .الان چند ساله که عین چوب کبریت شده و به غذایی که داخلش گوشت باشه لب نمیزنه و استخون دنده هاش زده بیرون .طوری که همه فکر میکنن من بهش تو خونه هیچی نمیدم

ببین اصلا اهمیت نده به حرفاشون .یه جوری بپیچون.من پسرم خیلی تپل و چاق بود و اگه تو غذاش گوشت نبود لب ...

🙄😥😥

2706