2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دارم

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728

اره 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

من فقط به چوب خدا اعتقاد دارم خودشم گفته هرکس ذره ای کار خیر یا شر کنه نتیجشو میبینه

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

بله من اعتقاد دارم. هر کار خوب یا بد کنی بلاخره یه روزی نتیچه و اثرش به خود ادم و زندگیش برمیگرده. 

برا همینه که اسلام هم گفته هر چیزی برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند و برعکس‌.

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....

دوست خواهرشوهرم اگه پول یا طلا تو خیابون پیدا میکرد میگفت اینو خدا برام فرستاده خواهرشوهرم میگه تا دلت بخاد پیدا میکنه و همیشه خداروشکر میکنه 

میگه زندگیشم خیلی خوبه میگه ی بارم نگفته حرام میگه خدا خاسته به من برسه 

شاید طرف بدی میکنه از ته قلبش قبول داره که بدی نبود بلکه طرفش حقشه در واقع ایمان داره که کارشم درست بودا و شاید واسه همینه چوب کارشو نمیخوره 

ولی یکی بدی میکنه ته قلبش میگه نه اشتباه بود نکن سرم بیاد و یجوری تو زندگیش میزنه بیرون 

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))
2706