2733
2734
عنوان

محال ترین آرزوتون ک بر آورده شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 100396 بازدید | 1446 پست
عزیزم پوستت شل نشد؟

شل شدم ولی اویزون نه تا دست نزنی متوجه نمیشی بدنم شله

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پدرشوهرم مریض بود خوب شد

دکتر گفت پسرم هپاتیت داره به لطف خدا منفی شد

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
من که از وقتی خدا کمکم نکرد و آرزوهام تبدیل به محال شد دیگه حالم خوب نیست . فقط آرزوی مرگ دارم شماهم ...

عزیزم❤️

برای هرچیزی راه حلی وجود داره 

انسان همیشه موجود با ارزشی بوده

قدر زندگیتو بدون 

2728
اره😍😍😍 با همسرم بعد از کلی دادگاه و جدایی دوباره برگشتیم و ی زندگی عالی داریم هدایت شکررررررت

چقد خوب آبجی منم داره جدا میشه شوهرشو دوست داره ولی شوهرش کس دیگ رو دوست داره راه حلی ندارین چ باید کرد   

2738

https://GramFree.world/?r=11403234

دوستان ممنون میشم برین داخل سایت فقط ثبت نام کنید😍یه دنیاممنون میشم ازتون اگه برین داخل صلواتم واستون میفرستم اینکه پول گیرم بیاد به ارزوهای محالم برسم

با فلترشکن باید برین

ارزو یا عذاب🤣الهی

از کجا میدونی بقیه ی خاسته هایی که داشتیم و اجابت شده عذاب الهی نباشه؟؟ 

دوقلو داشتن درسته سختی هایی داره 

اما قشنگ ترین لحظه اش اونجاس که میدونی خدا صداتو شنیده و اونی که میخاستی رو روزیت کرده

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
مشکل همینه ک خدا نمیخواد کاری کنه برام میدونه اگر نشه نابود میشم اما هرچی صداش میکنم فایده نداره

عزیزم میدونی بعضی ازدعاهاچرامستجاب نمیشه؟

چون مابهشون وابسته هستیم رهاش کن وبسپاربخدا قول میدم اگه صلاحت باشه حتمابهت میده زودترازاون چیزی که فکرکنی

هیچوقت اینو نگو عزیزم

چرا نگم   وقتی هیچ راه حلی برام نمونده چی بگم وقتی خود خدا همون ته مونده امیدمو ازم میگیره دیگه چیکار کنم وقتی زندگیم بیش از یکماهه که فقط با گریه و اشک میگذره دیگه چیکار میتونم بکنم . تحملم دیگه تموم شده   

2706