2726

شوهر من دندون عقلشون خیلی بدجا بود و خرد هم شده بود چیزیش بیرون نبود.ی روز صبح رفتیم پیش ی دندانپزشک عمومی معاینه کردن گفتن باید برید پیش جراح و اونم نه هر جراحی باید وارد باشه و  حتمن جراحی داره.شوهرم چون قبلا سابقه کشیدن دندون عقل داشتنو خیلی خیلی اذیت شده بودن و درد و خونریزی داشتن دفعه قبل خیلی میترسید.چند نفر بهم گفتن دکتر جاوری برا جراحی خیلی خوبه کارشون. رفتیم پیش دکتر جاوری عصرش.یه دکتر خیلی مهربون و متشخص و دلسوزی بودن.بدون جراحی سر یک دقیقه دندونشو کشید.ن موقع کشیدن درد داشت نه بعد ک اثر بی حسی رفت.و خونریزیشم زود بند اومد.البته دویصتو پنجاه گرفتن با اینکه جراحیم نداشت.ولی حلالشون کارشون خوب بود دندونه خیلی بدجا بود

شوهر من دندون عقلشون خیلی بدجا بود و خرد هم شده بود چیزیش بیرون نبود.ی روز صبح رفتیم پیش ی دندانپزشک ...

خودمم دندون عقلم رو پیش دکتر بنی نجار توی کلینیک مهدی خیابون اتشگاه کشیدم اونم خیلی راضی بودم ن موقع کشیدن چیزی فهمیدم نه بعدش شاید کمتر از سی ثانیع دندونمو کشیدن و هیچی نفهمیدم .البته جراح نیستن و جراحی هم نمیکنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر جاوری چهارباغ بالا روبروی اورزانس شریعتی واقعا عالیه پولکی هم نیست فوق تخصصه من یه دندون عقل بد ...

ما هم ی دکتر دیگه گفت حراحی داره و دکتر جاوری بی حراحی سر یک دقیقه بی هیچ دردو اذیتی کشیدش 

2728
شمارشونو دارید ؟ من فقط تونستم منصور جاوری و پیدا کنم ن علی جاوری 

دوست عزیز شما شمارشون را پیدا کردین؟ رفتین پیششون؟

قانون 5/5 : اگر موضوعى 5 سال آينده برايت اهميتى نخواهد داشت، بيشتر از 5 دقيقه برايش ناراحت نباش!
با سلام من بچم رو بردم پیش خانم دکتر شاه طالبی توی خیابان محتشم جنب MRI سپاهان داخل کوچه و خیلی خیلی ...

من هم بچه خواهرمو بردن چند جا گفتن باید بیهوشی بزنین تا کارشو انجام بدن بهم آدرس ایشون رو دادن داخل شهرک سلامت کلینیک دندانپزشکی سیواک بعد اونجا بچه خیلی آروم داخل شد محیط به دور از حالت درمان بود و اینکه رفتار پرسنلشون عالی بود و جدا از اینکه بدون بیهوشی کار بچه رو انجام دادن بچه اصلا درد نکشید و خیلی خوشحال از اونجا خارج شد

کلینیک دندانپزشکی حضرت مهدی اصفهان اتیشگاه گند ترین درمانگاه با دکترای احمق که فرق عکس برعکش شده رو نمیدونن……..یعنی پولتون رو اشغالی هزینه میکنین ………..یه مشت اسکل که مثلا از امریکا میان ....مستربین واقعی رو تو این کلینیک میتونید تجربه کنید

بچه ها اکر دنبال ی دکتر و مرکز دندانپزشکی خوب و با کیفیت و ضمانت برای زیبایی دندان و اصلاح طرح لبخندتون مثل کامپوزیت دندان در اصفهان ، لمینت دندان در اصفهان و ایمپلنت دندان در اصفهان و بلیچینگ یا همون سفید کردن دندانهاتون در شهر اضفهان هستین
حتما پیشنهاد میکنم برین کلینیک زیبایی دندان دگتر چاوش آدرسش نبش چهارراه فرایبورگ.
برای اینگه نمونه کارهاشئ ببینین برین تو سایتش همه کارهاش هست
https://chavosh-dental.ir

سلام عزیزم .. الان زمان از درمان دندونای بچتون گذشته با این خانم دکتر هنوز راضی هستین ؟ممنون

---------------------------------------------------------------------------------------------------

خواهش می کنم پست زیر رو بخونین:

خوشبختانه سایت "نی نی سایت" و اعضای اون افراد معلوم الحال و خوبی هستند که شایسته هیچ بدی نیستند. اخلاقاً مسئول حرفهایی که می زنم هستم و وظیفه خودم می دونم این مطالب رو بازگو کنم تا هیچ بچه و پدر و مادری، اتفاقی که من، همسرم و دخترم تجربه کردیم رو تجربه نکنه. کمی دیر شده ولی همیشه می تونه هشیار کننده باشه اما به هر حال بعد از دو سال الان می نویسم برای شما:
بعد از مدتی که پس از تحصیل به ایران (اصفهان) برگشتیم، دختر من خیلی فارسی بلد نبود و انگلیسی رو تا حدی می فهمید و صحبت می کرد، خیلی محدود البته. این موضوع برای ما معضلی بود که باعث شده بود یک بچه حدود 2 ساله که نتونه خواسته هاش رو بگه داشته باشیم و درگیر گفتار درمان هم باشیم. یک روز متوجه درد دندونش شدیم. با مراجعه به آقای دکتر عشقی و به تشخیص درست ایشان با بی هوشی دو تا از دندونهای دخترم را کشیدیم و موضوع حل شد. یک سال بعد دندون جلو و یکی دو تا دندون دیگه دچار مشکل شد. با توجه به عوارض بی هوشی و اتفاقا با مراجعه به این سایت تصمیم به حضور در مطب خانم دکتر صفورا شاه طالبی گرفتیم تا طرح درمان رو ایشون ارائه کنند. مطب مرتب و شلوغی بود. ایشان بعد از دیدن دخترم گفتند که بدون بی هوشی درمان می کنند و ما هم امیدوار شدیم.
خلاصه نوبت به ما رسید. وقتی ما رفتیم داخل دختر من رو روی تخت خوابوندند و از اونجاییکه دخترم، دختر شیطون و زبلی هستش سعی در فرار داشت اما راهکار دکتر چی بود؟ این بود: دختر من رو روی یونیت خوابوندند، یک خانم روی دو پای دختر من خم شد و اونها رو محکم گرفت، خانم دیگری شانه های اون رو به یونیت چسبوند، یک فیکسچر برای باز نگه داشتن دهانش در دهانش گذاشتند، یک خانم سر دخترم رو ثابت نگه داشت و خانم دکتر در کمال آرامش آمپول خودش رو داخل کانال دندان جلوی فک بالا فرو کرد. بعد از 20 ثانیه (زمان رو دقت داشتم چون مهمترین عامل کمک کننده این بی حسی بود.) خواست که مته رو روی دندونش بگذاره که من دخالت کردم (همه اینها از زمان خوابیدن دخترم تا این لحظه در عرض 1 دقیقه انجام شد.) سعی کردم برای دخترم زمان بخرم تا بی حسی اثر کنه ولی اون خانم حداکثر 10 ثانیه جواب منو داد و با منو مجاب به نشستن کرد. دختر من دیگه زبونش نمی چرخید که چیزی بگه و بخاطر گفتارش نمی تونست چیز زیادی بگه فقط جیغ و گریه بود. در میان این اتفاقات که من رو به شوک برده بود یک اتفاقی افتاد که صدای من رو درآورد، دخترم خودشو خیس کرد و خانمها اینگار که دختر من گناه کرده با ما برخورد کردند. به هر حال تموم شد، چیزی که تحویل گرفتیم یک دختر با روحیه داغون و آب شده زیر دست چند تا انسان نما بود. یک اتفاق جالب دیگه هم افتاد، خانم دکتر فرمودند که دختر شما عادی نیست و نیاز به مراجعه به روان کاو داره. عوارض این اتفاقات روی صجبت کردنش هم اثر کرد. با چندین دکتر متخصص صحبت کردم و همگی اذعان داشتند که برای بی حسی باید حداقل 5 دقیقه زمان اختصاص داده می شد. یعنی دختر من با دردی که هممون از بی حد بودنش خبر داریم مواجه شده بود. اما مهمتر اینکه چرا اون خانم متناسب با برخورد دختر من تشخیص طرح بی هوشی نداد؟ الان که دارم اینها رو می نویسم تنم هنوزم می لرزه. خصوصاً اینکه چرا من گذاشتم این ماجرا تا اینجا پیش بره، چرا اینقدر روی انسانیت اون ها حساب کردم؟ هنوز نتونستم خودم رو ببخشم و احساس گناه می کنم. تا مدتها ، قرص اعصاب می خوردم و همیشه مثل کابوس جلوی چشمم هست. من به هر حال این موضوع را پیگیری می کنم و این رو هم بگم که خانم دکتر با من تماس گرفتن و گفتند که من خودم مادر هستم و بی رحم نیستم و ضمناً گفتند که منظورشون از عادی نبودن دخترم این بوده که نتونسته خواسته هاش رو بگه (البته در هنگام تشکیل پرونده گفته بودیم که ایشون فقط بعضی از نیازهای اساسی رو می تونه بگه و هنوز قادر به بیان اینکه درد داره و یا مشکلش دقیقا چی هستش نیست مگر به انگلیسی اون هم دست و پا شکسته.) و ... . اما عملکرد ایشان متناسب با دکتری که سوگند تضمین کمک به بهبود روح و جسم آدمه داده نبود. فرض کنیم که اساساً دختر من درد نمی کشید، اون نحوه درمان با حضور اون همه آدم بالای سر دختر من راه درستی نبود. اینها رو گفتم تا چندتا هشدار بدم خدمت شما:
1- خصوصاٌ در مورد دندانپزشکی و طرح درمان و روند درمان کودک رو تنها نگذارید (به جز در حالت بی هوشی که فکر نکنم روندش طوری باشه که بتونید همراه بچه باشید)
2- همونقدر که در مورد تجربه تحقیق می کنید در مورد اخلاقیات (که الزاما به ظاهر رفتارها یکی نیست) هم تحقیق کنید.
3-  از شما دعوت می کنم برای درک عمق فاجعه به لینک زیر مراجعه کنید.
https://www.sarpoosh.com/video-clips/society-videoclips/shahinsamadpoor-office-dentistry971201-film.html

برای همه شما و کودکان آرزوی سلامتی دارم.

امیر

2706