2726
زهرا جون من مریم سلطانی نمی شناسم ولی خودم پیش دکتر اسامی میرم که کوی امام هستش
هم دکتر خیلی با دقت و با حوصله ای هستش و هم انصافش خیلی بالا هستش
اگه خواستی بگو تا شمارشو برات بذارم
دکتر چینی شمس آبدی..دکتر شیرانی کلینیک ابوالفضل ابتدای سروش..دکتر امی زاده دروازه شیراز
شنیــده بودم که "خاک سرد است".
ایـــن روزها اما انگار آنقـــدر هوا ســـرد است،
که زنــده زنــده فراموش می کنیــم یکدیگـــر را..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رویا جون اتفاقا من باید برم برای دندونام پیش دکتر ..حتما یک سری می زنم ..معرف نمی خواد ؟؟
شنیــده بودم که "خاک سرد است".
ایـــن روزها اما انگار آنقـــدر هوا ســـرد است،
که زنــده زنــده فراموش می کنیــم یکدیگـــر را..
2728
دکتر جاوری چهارباغ بالا روبروی اورزانس شریعتی واقعا عالیه پولکی هم نیست فوق تخصصه
من یه دندون عقل بدفرم داشتم میخواستم بکشم هردکتری رفتم گفتن 250000هزینش هست جراحی هم داره
تا اینکه یکی ازفامیل جاوری معرفی کرد با 80000دندونمو بدون هیچ مشکلی جراحی کرد
فکرکنم اسم کوچیکش علی باشه تازه تخصص فک وصورتم داره
سیـــب که هیــــــچ… تمامى باغ را مى چینم اگر در تبعیدگاهمان فــقط من و تو باشیم …!
سلام. کلینیک دندانپزشکی نگین اصفهان توی خیابات شیخ صدوق اول شیخ مفید دکترای خیلی خوب و خوش برخوردی داره ، من رفتم خیلی راضی بودم پسرمم همونجا بردم و چون خیلی راضیم همه جا اینو میگم. خدا خیرشون بده
با سلام من بچم رو بردم پیش خانم دکتر شاه طالبی توی خیابان محتشم جنب MRI سپاهان داخل کوچه و خیلی خیلی راضی هستم. هم برخورد خوب دارن و هم اینکه تونست بچمو بدون بیهوشی و خیلی عالی دندوناشو درست کنه و من اصلا فکر نمی کردم به این سرعت و کیفیت بتونن برای بچم کار انجام بدن.
با سلام من بچم رو بردم پیش خانم دکتر شاه طالبی توی خیابان محتشم جنب MRI سپاهان داخل کوچه و خیلی خیلی ...

سلام عزیزم .. الان زمان از درمان دندونای بچتون گذشته با این خانم دکتر هنوز راضی هستین ؟ممنون

سلام من یه خانم دکتر میشناسم کارش عالیه چندسال پیش دوتا دندون خیلی خراب داشتم چندجا رفتم گفتن باید بکشی آخر رفتم پیش خانم دکتر نورعلیزاده برام هردوتا رو عصبکشی و روکش کرد تا الانم هیچ مشکلی نداشتن من از دندونپزشکی خیلی میترسیدم اما این خانم دکتر واقعا دستش سبکه اصلا هیچ دردی نداشتم الانم دخترمو میبرم پیششون دفترچه بیمه هم قبول میکنن اول سپهسالاره مطبشون 36605183

2706