1874
1924

اگه نگران عصب کشی دندون کوچولوهاتون هستین با خیال راحت به ما اعتماد کنید

الان سرماخوردگی و آنفلانزا و کرونا شبیه همه با کمی تغییر احتمالا گوش با گلوتون عفوتت کرده

میشه هرکی امضامو دید واسم دعا کنه خدا به منم ی نی نی صحیح و سالم بده و واسم یک صلوات بفرسته🌹🌹
1922
من گلوم و گوشم درد میکنه... خیلی میترسم... حالت تهوع دارم... یکی دو روزم اسهال داشتم

من خیلییی میترسم‌من ی زمان‌کوروتونم مصرف میکردم‌اگ‌بگیرم صد درصد موردم 🥺🥺😭😭

در تاریخ ۹۹/۹/۹قراره بهترین اتفاقا ی زندگیم رخ بده😍
الان سرماخوردگی و آنفلانزا و کرونا شبیه همه با کمی تغییر احتمالا گوش با گلوتون عفوتت کرده

ایشالا ک عفونت کرده باشه 

عزیزم من دوبار گرفتم نمردم هنوز 😭😭😭😭

عزیزم دور از جونت ایشالا دشمنات بمیرن اخه من کوروتون خوردم سر اون‌میترسم 

1911

اگه کوچکترین علائمی داریدحتما تست بدید من خاهرم یکم حالش بد بود چندروز نرفت دکتر امروز محض احتیاط رفت مثبت بود بقیمونم تست دادیم منی که هیج علائمی نداشتم درصد ریه خراب ترازهمه بودماهیچ کدوم ازخونه هم بیروننن نرفتیمم🤦‍♀️

غم برسرغم ریخته انجاکه منم 😔
ایشالا ک عفونت کرده باشه 

من خودم گلودرد سر درد گوش درد بدن درد آبریزش بینی دارم میدونم سرماخوردگیه چون کرونا گرفتم قبلا اینجوری نبود الان سینوریتام چرک کرده

میشه هرکی امضامو دید واسم دعا کنه خدا به منم ی نی نی صحیح و سالم بده و واسم یک صلوات بفرسته🌹🌹
من گلوم و گوشم درد میکنه... خیلی میترسم... حالت تهوع دارم... یکی دو روزم اسهال داشتم

خاهرمنم دقیقا گوش درد بود🤦‍♀️نترس ولی محض احتیاط تست بده لااقل بقیه خانوادت مبتلا نشن یه وقت دورازجون

عزیزم دور از جونت ایشالا دشمنات بمیرن اخه من کوروتون خوردم سر اون‌میترسم 

فدات سلامت باشی نگران نباش فقط رعایت کن منه بدبخت به زور دوبار مبتلام کردن همش خونه ام 😭جون نمونده برام دیگه 

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🙏🏻
1826
اگه کوچکترین علائمی داریدحتما تست بدید من خاهرم یکم حالش بد بود چندروز نرفت دکتر امروز محض احتیاط رف ...

میشه لطفا من رو هم راهنمایی کنین؟ من تنگی نفس گرفتم. یه کم هم بدن درد دارم. دیگه هیچ علامت خاصی ندارم. به نظرتون اسکن ریه برم یا تست کرونا؟

😊
میشه لطفا من رو هم راهنمایی کنین؟ من تنگی نفس گرفتم. یه کم هم بدن درد دارم. دیگه هیچ علامت خاصی ندار ...

علائمت عین خاهرمنه برو دکتر خودش میگه ماروسی تی فرستاد