1920
1924
عنوان

سرامیک مات یا براق؟

135 بازدید | 18 پست

🤣🤣هنوز خونه ام اماده نیست ولی دوست دارم از الان همه رو انتخاب کنم میگن مات لیز نمیخوری درسته؟(اخه انشالله تا اون موقع دخترم بدنیا میاد )

چه رنگ واس کف خوبه ؟ممنون میشم نظر بدید😊❤

🤰 سلامتی همه نی نی های تو شکم مامانا  

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

سرامیک خیلی یخه. واسه آدم بچه دار که فاجعه ست. من جای شما باشم پارکت میکنم

السلام علیک یا یا اباعبدالله الحسین (علیه السّلام).      ای کاش جوان ها می‌دانستند و پیر ها می توانستند. امام علی(ع) 
پارکت که عااااالیه

بله من کلا با سرامیک مخالفم🚫

باعث سردی بدن میشه بعدا کمر درد و پا درد دچار میشیم. برای خانوما که خیلی بده باعث سردی رحم میشه 

السلام علیک یا یا اباعبدالله الحسین (علیه السّلام).      ای کاش جوان ها می‌دانستند و پیر ها می توانستند. امام علی(ع) 
1911
باید کف آماده بشه تا بشه پارکت کرد

استارتر گفتن خونشون در حال ساخته طبیعتا میتونن به پارکت فکر کنن

درست ولی فعلا باید به کف فکر کنن دوستم😊

وقتی دارن راجبه سرامیک مات یا براق سوال میکنن احتمالا کف در حال آماده سازیه

1826
وای آره زمستونا با پای برهنه نمیشه روش راه رفت🥺

خیلی بده. جدای از همه ی اینا تمیز نگه داشتنشم مکافاته👻

یعنی پارکت خوبه ؟مشکلی ک نداره؟

پارکت بهتر از سرامیک، گرم‌تر و نرمتره. ولی بازم سرما داره طبیعتا. یه ایرادش اینه که هر چند وقت یه بار باید روغن کاری کنین. وگرنه به نظرم هم شیک تره هم بهتر. و البته گرونتر.