1874
1955

ناخن های خودمه

اولین کارمه

امروز آرزو دارم:فاصله نباشد میان تو و تمام احساس های خوبت...تو باشی و شادی و یک دنیا سلامتی و امضای خدا پای تمام آرزو هایت...!!!

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

زود بزار

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
1967

انگشت شست و اشارت خوبه اما بقیه حس میکنم خیلی کلفت زدی

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی

برای اولین باررو ناخن های خودم کاشت انجام دادم

چطوره؟؟😢

امروز آرزو دارم:فاصله نباشد میان تو و تمام احساس های خوبت...تو باشی و شادی و یک دنیا سلامتی و امضای خدا پای تمام آرزو هایت...!!!
انگشت شست و اشارت خوبه اما بقیه حس میکنم خیلی کلفت زدی

اره خودمم همین فکرو میکنم

1976

بدک نیست

هم مدل ناخن اینجوری گرد سلیقه من نیست هم رنگ لاک خیلی بی روحه و کمرنگه. اون شکلک هم ک خوب نیست

گروه طلایی❤تثبیت❤خداروشکر به هدفم ۵1کیلو رسیدم  فکر کن یک روز که از خواب بیدار شدی اندامی که همیشه رویاشو داشتی به دست آوردی  به امید خدای مهربونم و لطف شهید ابراهیم هادی من عروس سال 1400 هستم   
برای اولین باررو ناخن های خودم کاشت انجام دادم چطوره؟؟😢

واسه اولین بارت خوبه 

اما هر چی ظریف تر باشه و به طبیعی نزدیک تر باشه خوشکل تره

1718