2733
2739
الهی بمیرم به خدا منم گریم گرفت.ایشالا که خدا بهت یه نازشو میده حکمتی در کاره خانمی.غصه نخوریا عزیزم
خدا جونم به خاطر وجود همسرم و دخترام هزاران مرتبه شکرررررررررررررر.مهرسای مامان 1فروردین جمع مارو 4نفره کرررررررد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
باران عزیزم سلام به مصلحت خدا فکر کن و اینکه حتما در این امر خیری برات نهفته هست من از صمیم قلبم درکت میکنم من بچم را بخاطر بیماری قلبی در 4 ماهگی(بعد از تولد) از دست دادم خیلی رنج کشیدم خیلی درد دارم که به هیچ کس هم نمیتونم بگم و بدون احتمال تکرار این مورد خیلی کم هست فکر کن من خیلی بیشتر رنج دیدم چون بچم به دنیا اومد و توی بغل خودم جون داد به لطف خدا امید وار باش و بهش اعتماد کن
سلام باران جان... عزیزم. من هم شیراز هستم و 3 هفته قبل به خاطر تشکیل نشدن قلب جنین سقط کردم دکترم ابطحی بود بعدش هم پیش پایدار رفتم و سونو کرد بعدش پیش ژاله رنجبر رفتم تایید کرد یکم سخت بود ولی گذشت و سریع خودمونو جمع کردیم بعد از سقط هم پیش ارسلان زاده رفتم و گفت توی بارداری اول دنبال دلیل نباش این خیلی معمول شده پس تو تنها نیستی و خیلی ها مثل تو هستنداما اما اما... خیلی مواظب باش واسه سقط نمی دونم سقط کردی یا نه اگه خوب انجام بدی نیاز به کورتاژ نداری اول با قرص بعد هم با آمپول. واسه سقط سوال داشتی به من بگو