2726
عنوان

از تجربیای نظام جدید ی سوال داشتم

95 بازدید | 18 پست

تو کنکور و امتحاناتون فقط کلمه های فارسی شده میاد یا اصطلاح قدیمشم میاد؟ ینی مثلا میتوکندری و اینا

انگار هدف از خلقت من تماشاچی بودنه...... یک عدد پلی کیستیک همیشه خسته....

قدیمیش هم میاد

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من قدیمی هستم اما امسال شنیدم که اپران لک اومده بود با این که ما اینو‌ توی نظام قدیم داشتیم جدیدا ند ...

وااا

خب الان این کارشون چ فایده ای داشت فقط بیچاره ها باید دو برابر کلمه حفظ کنن

بیش از ۲ برابر.یه سری کلمه هم هست کلا نداشتیم ولی اونا رم میارن😐مثل همین اپران لک

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!

هر دو کنار هم میاد عزیزم اسم بین المللی رو مینویسن تو پرانتز اسم بازگردانی شده رو میذارن

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی

توی مدرسه هم بدبختی داشتیم.کتاب همشو فارسی نوشته ولی دبیر طبق عادت اسم اصلیشو میگفت

دبیر درسو میداد میفهمیدیم میرفتیم خونه کتاب کلا یه چیز دیگه گفته بود باید جدید با اسم کتاب یاد میگرفتیم

ما که معلممونم لج کرده بود تو امتحان اسم فارسی مینوشتیم نمره کم میکرد😒ولی قلمچی اولاش فقط فارسیشو میاورد.

هر دو کنار هم میاد عزیزم اسم بین المللی رو مینویسن تو پرانتز اسم بازگردانی شده رو میذارن

اهان اینطوری خوبه

توی مدرسه هم بدبختی داشتیم.کتاب همشو فارسی نوشته ولی دبیر طبق عادت اسم اصلیشو میگفت دبیر درسو میداد ...

😂😂😂 با کی لج میکرد.... البته واقعا اوج کم عقلی بود این کارشون کجای دنیا اصطلاح علمی رو ترجمه میکنن. 

😂😂😂 با کی لج میکرد.... البته واقعا اوج کم عقلی بود این کارشون کجای دنیا اصطلاح علمی رو ترجمه میکن ...

خودش کلمات فارسیو بلد نبود ما از کتاب فارسیا رو بلد بودیم.

تو امتحان فارسی مینوشتیم نمیفهمیدکل نمره ی سوالو بهمون نمیداد. یازدهم یه امتحانمو شدم دقیق صفر به خاطر به کار بردن کلمات فارسی😐خیلی ذهنو به هم میریریخت ولی خوب به هر حال محبور بودیم جفتشو حفظ کنیم

خودش کلمات فارسیو بلد نبود ما از کتاب فارسیا رو بلد بودیم. تو امتحان فارسی مینوشتیم نمیفهمیدکل نمره ...

عجب گشاد خانومی بوده😄

2706